Avaxnet
آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - نسخه قابل چاپ

+- Avaxnet (http://www.avaxnet.com)
+-- انجمن: ازدواج , خانواده ،کودک و روابط اجتماعی (/forum-167.html)
+--- انجمن: مسائل ازدواج و خانواده (/forum-88.html)
+--- موضوع: آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، (/thread-16112.html)آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - asal.jigar - Saturday 22 August 2009 12:58

0 آنچه دختران میخواهند پسران بدانند

این می تواند احساس خیلی از شماها باشد: خسته شده اید. احساس می كنید كه هر كاری كه لازم است را برای به دست آوردن زنی بااصالت با ویژگی های ممتاز انجام می دهید اما خانم ها به شما جواب نمی دهند. تصور شما این است كه خانم ها معمولاً دنبال مردی كامل هستند كه در واقعیت وجود خارجی ندارد.

اما اگر از دوستان دخترتان سؤال كنید، مطمئناً پاسخ دیگری دریافت خواهید كرد. درست است كه آنها زیبایی ظاهری، جذابیت و رمانتیك بودن را در مرد ایدآلشان دوست دارند، اما آنقدرها هم كه شما فكر میكنید درگیر این مسائل نیستند. اگر میخواهید بدانید واقعاً به چه فكر میكنند، به مطالب زیر توجه كنید.

كمی احترام بگذارید. وقتی نوبت به احترام گذاشتن به خانم ها می رسد، مردهای ایرانی فرقی با بقیه مردهای جهان ندارند. خانم ها وقتی بشنوند كه طرفشان در مورد زنان دیگر غیرمحترمانه صحبت می كند، خیلی سریع عقب می كشند. من با مردان زیادی روبرو بوده ام كه به خاطر اینكه علاقه ای به من نداشتند، به خودشان اجازه میدادند كه وقتی زن زیبایی می بینند آنها را جذاب قلمداد كنند یا زنانی كه جذابیت كمتری دارند را به عناوین ناخوشایند بخوانند. حتی اگر این نحوه صحبت كردن به صورت شوخی هم بیان شود، باز اگر خانم ها ببینند كه طرفشان زنان را نوعی شیء قلمداد میكند، آزرده خاطر خواهند شد.

مردها به صورت های دیگر هم می توانند احترامشان را به خانم ها نشان دهند. وقتی در را برای خانم ها باز می كنند، به آنها صندلی تعارف می كنند، یا او را تا اتومبیلش همراهی می كنند، در نظر خانم ها بسیار مؤدبانه می آید. اكثر مردها وقتی با یك خانم قرار ملاقات میگذارند، چنین رفتارهایی از خود نشان می دهند، اما با دوستان دختر معمولیشان چنین برخوردی ندارند.

با همه مهربان باشید. ممكن است تعجب كنید اگر بفهمید كه خانم ها شما را حتی در عادی ترین برخوردهایتان با دیگران هم ارزیابی می كنند. آنها نه تنها به رفتار شما با خودشان، بلكه به نحوه برخورد شما با دیگران هم توجه می كنند. مهربانی، بخشندگی، و خدمت رسانی، از دیدگاه آنها خصوصیاتی قابل تحسین است.

به دنبال مشاوره و راهنمایی های معنوی باشید. خیلی از مردها از اینكه میبینند خانم ها به دنبال مردان باایمان و معنوی هستند تعجب می كنند. آنها تصور می كنند كه ایدآلی كه خانم ها دنبال آنند، وجود ندارد اما من از زبان خانم های زیادی شنیده ام كه این ویژگی برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خانم ها معتقدند كه افراد باایمان و متقی، در ازدواج هم كمتر مرتكب گناه می شوند و بیشتر می توان به آنها اعتماد كرد.


خانواده تان را دوست داشته باشید. خانم ها همچنین به نحوه برخورد آقایون با مادر، خواهر و حتی مادربزرگشان هم دقت میكنند. آنها از اینكه می بینند مردی با زنان خانواده خود نیز رفتار خوبی داشته و به آنها علاقه دارد، احساس امنیت بیشتری میكنند و تاحدودی مطمئن می شوند كه با آنها نیز رفتاری پایین تر از آن نخواهند داشت.

ازدواج را جدی بگیرید. برای خیلی از آقایون، ازدواج چیزی است كه هیچوقت از آن صحبت نمی كنند. حتی اگر در خیالشان باشد كه یك روز ازدواج كنند، معلوم نیست كه هیچ برنامه ای برای آن داشته باشند.

یكی از دوستان من یكسال پیش ازدواج كرد. كمی بعد از ازدواجشان اتفاقی برای آنها افتاد كه مجبور می شدند به فرانسه رفته و آنجا زندگی كنند. بعد از سه ماه دیدم كه آماده رفتن شده اند. وقتی از او پرسیدم كه چطور به این سرعت توانستند مشكلات مادیشان را حل كرده و برنامه رفتن را جور كنند، دوستم رازی را با من در میان گذاشت. او گفت كه همسرش از سالها قبل از ازدواج برای زندگی خانوادگی خود در آینده پس انداز میكرده است، به همین ترتیب بوده كه توانسته بود بدهی شهریه دانشگاه او و همچنین ماشین های هردوشان را بپردازد.

من واقعاً چنین دوراندیشی را تحسین می كنم. بااینكه همه ی آقایون ممكن است قادر به رسیدن به چنین اهداف مالی نباشند، اما برداشتن قدم هایی كوچك هم كه به خانم ها نشان دهد خود را برای ازدواج آماده می كنند، هم خوب است.

یكی دیگر از نشانه های میل به ازدواح، آمادگی پذیرفتن مسئولیت است. خیلی از مردها می خواهند با همان آزادی و بی بند وباری كه در دوران دانشگاه داشتند، تا آخر عمر زندگی كنند و از قبول مسئولیت های جدید سر باز می زنند. این آدم ها باید بدانند كه خانم ها دنبال یك پسربچه نیستند، آنها دنبال مرد زندگیشان هستند، كسی كه بتواند از آنها حمایت كرده و از خیلی جهات تامینشان كند.

پیشقدم شوید. وقتی از خانمی خوشتان می آید و احساس او را نسبت به خودتان نمی دانید، این شما هستید كه باید پیشقدم شوید. خیلی از مردها را می شناسم كه از روی غرور هیچوقت جلو نمی روند و از باب آشنایی را با زن مورد علاقه شان باز نمی كنند. خیلی دیگر از اینكه طرف مورد نظر دست رد به سینه شان بزند می ترسند و جلو نمیروند. گروه اول باید بدانند كه با غرور هیچوقت به آنچه میخواهند، نمی رسند و گروه دوم هم باید به خدا توكل داشته باشند و بدانند اگر خواست خدا در آن باشد، حتماً موفق می شوند.

ریسك كنید. خیلی اوقات مردها باعث می شوند كه رابطه شان بر هم بخورد چون وقتی كه نوبت به تصمیم گیری می رسد، اقدامی نمی كنند. آنها باید بدانند كه شجاعت و جسارت مردان برای خانم ها ارزش زیادی دارد. با طرفتان روراست باشید و حرفی كه می خواهید بزنید را بدون این پا و اون پا كردن به او بگویید. رك و راست بودن همیشه مورد تحسین خانم ها بوده است.

شما آقایونی كه فكر میكنید خانم ها به دنبال مرد كامل و رویایی توی قصه ها هستند، بدانید كه اشتباه می كنید. شما تصور درستی از خواسته های خانم ها ندارید. آنها به دنبال مهربانی و محبت، احترام و توجه، و صداقت و ابتكار عمل هستند. آنها به دنبال آن مرد كاملی هستند كه درون شما وجود دارد، پس معطل نكنید.

Re:آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - shadow.avaxnet - Saturday 22 August 2009 14:23

نقل قول :

این می تواند احساس خیلی از شماها باشد: خسته شده اید. احساس می كنید كه هر كاری كه لازم است را برای به دست آوردن زنی بااصالت با ویژگی های ممتاز انجام می دهید اما خانم ها به شما جواب نمی دهند.

متاسفانه این روزها همه خانم ها به دنبال دست و پا کردن یه پسر واسه خودشون هستن و اصلا درنگ نمیکنن.همینم منجر به خسارت شدیدی در زندگیشون میشه.

اگه خانمها بتونن این طور که شما نوشتید فکر کنن خیلی خوبه اما آمار یه چیز دیگه میگه.به اطرافتون نگاه کنین.چندتا دختر رو میبینین که روزهای اول همه رو رد میکردن الان فقط منتظرن یکی بیاد بله رو بگن.اگه تفکر خانم ها از همون اول این گونه باشه خیلی خوب بود.اما متاسفانه اکثرن تا سن 28 سالگی تفکراتشون اشتباه هست و بعدش هم تقریبا دیر شده و پیر دختر به حساب میان.

این متنی که آوردید جای تقدیر داره اما نظرات یه خانم بالغ و فهمیده بالای 28 هست نه یه دختر جوان آماده ی ازدواج.
Re:آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - asal.jigar - Saturday 22 August 2009 15:55

شاید دخترای آماده ازدواج به این موضوع توجه کنن

اگه نکنن به ضرر خودشون هست شاید به خاطر این بی توجهی هاست که روز به روز ارقام طلاق داره بالا میره و ازدواج ها بیشتر 1 یا 2 سال دوام ندارن
Re:آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - aria - Saturday 22 August 2009 17:08

به نظر من به فکر بودن برای دست و پا کردن کسی آخرش منج به شکست و ضرر کردن میشه
اگه بزارن آدم ها که دنیا با روند خودش پیش بره شاید شانس و سرنوشت بهتری داشته باشند تا اینکه بخوان هر چی به نظر خودشون تو اون لحظه درست میاد عمل کنندRE: آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - azadeh - Sunday 23 August 2009 15:02

Aria نوشته :به نظر من به فکر بودن برای دست و پا کردن کسی آخرش منج به شکست و ضرر کردن میشه
اگه بزارن آدم ها که دنیا با روند خودش پیش بره شاید شانس و سرنوشت بهتری داشته باشند تا اینکه بخوان هر چی به نظر خودشون تو اون لحظه درست میاد عمل کنند

يعني ميگي وايسيم تا يه معتاد ،طي كش بياد ببرتمون

من كه حاظرم بترشم و چنين همسري نداشته باشم
Re:آنچه دختران میخواهند پسران بدانند ، - aria - Sunday 23 August 2009 17:50

دلیل نمیشه که منتظر بمونی که اینجور کسی بیاد
دلیل نمیشه هر انتظاری آخر بدی داشته باشه
منظور من این بود منتظر باشید تا سرنوشت رقم بخوره و وقت انتخاب چشم ها باز باشه و گوش ها شنوا و بهترین رو انتخاب کنید