Avaxnet
درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - نسخه قابل چاپ

+- Avaxnet (http://www.avaxnet.com)
+-- انجمن: علوم ماورای طبیعت و متافیزیک (/forum-62.html)
+--- انجمن: کتاب های متافیزیک (/forum-236.html)
+--- موضوع: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف (/thread-172540.html)

درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - anasab - Sunday 19 November 2017 06:54

سلام...رمز نامش رو ندارید؟؟ میشود پیدا کنید...این کتاب بدون رمز گشایی بی ارزش است....ممنونم

RE: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - shafiy630 - Sunday 27 May 2018 10:55

با سلام
اتفاقا بنده هم نظرم با شما یکی است
این کتاب بدون رمز نامه‌اش ارزشی ندارد
لطفا رمز نامه‌اش را قرار بدهید در سایت
خیلی ممنون

RE: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - iljimae200 - Monday 28 May 2018 13:48

رمز نامه ای برای این کتاب وحشتناک وجود ندارد. نویسنده به عمد با استفاده از ترکیب رموز مختلف نشوده است و برخی از رموز هم شخصی است یعنی خود نویسنده ابداع نموده

در حال حاضر رمز این کتاب در دست بنده است ولی با توجه به اینکه در این فنون در درجه ای هستم در حد کفایت صلاح و غیر صلاح را تشخیص میدهم. باید عرض کنم که حتی اگر موفق به رمز گشایی این کتاب شدید, به نفعتونه که اعمالشو انجام ندهید تا زنده بمونید.
حال خود دانید.
کتب زیادی توسط ادمین محترم در این سایت گردآوری شده اند, من جای شما بودم از سایر کتب بهره میبردم و جان با ارزش خودم و خانواده ام رو بیخودی بخطر نمی انداختم.

RE: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - Gəsem - Thursday 17 January 2019 19:27

(Monday 28 May 2018 13:48 )iljimae200 نوشته : مشاهده لینک رمز نامه ای برای این کتاب وحشتناک وجود ندارد. نویسنده به عمد با استفاده از ترکیب رموز مختلف نشوده است و برخی از رموز هم شخصی است یعنی خود نویسنده ابداع نموده

در حال حاضر رمز این کتاب در دست بنده است ولی با توجه به اینکه در این فنون در درجه ای هستم در حد کفایت صلاح و غیر صلاح را تشخیص میدهم. باید عرض کنم که حتی اگر موفق به رمز گشایی این کتاب شدید, به نفعتونه که اعمالشو انجام ندهید تا زنده بمونید.
حال خود دانید.
کتب زیادی توسط ادمین محترم در این سایت گردآوری شده اند, من جای شما بودم از سایر کتب بهره میبردم و جان با ارزش خودم و خانواده ام رو بیخودی بخطر نمی انداختم.

RE: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - Gəsem - Thursday 17 January 2019 19:30

داداش بدجورلازم دارم رمزنامه رواگه داری بفرس خواهش میکنم ایملموبرات میفرستم :ghasem6792.f@gmail.comگفتم لازم دارم وگرنه نمیخواستم.

RE: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - Satya - Monday 11 February 2019 10:31

(Thursday 17 January 2019 19:27 )Gəsem نوشته : مشاهده لینک
(Monday 28 May 2018 13:48 )iljimae200 نوشته : مشاهده لینک رمز نامه ای برای این کتاب وحشتناک وجود ندارد. نویسنده به عمد با استفاده از ترکیب رموز مختلف نشوده است و برخی از رموز هم شخصی است یعنی خود نویسنده ابداع نموده

حال خود دانید.

درود
بنده برای کسب این علوم استاد دارم و داشتن رمزگشایی کتاب ضرری بهم نخواهد رسوند چه بسا ک هر چه خداوند بخواهد همون میشه و خیر و شر دست اوست پس شما رو قسم به اسم اعظم الله و عظمت عظیم برهیته و موکلینش در صورت داشتن رمز گشا به ایدی تلگرام satiya2251@ پیام بدین من حتی حاظرم رمز گشا رو بخرم

RE: درخواست کتاب گشایش رمز کتاب الکترونیک بحر المعارف - behnam118 - Sunday 07 April 2019 15:26

شما رو به خدا
بی خیال
بابا چندتا از این کتابا میخواید
مجانی بدم
از همهجالبتر رمز کتاب بحرالمعارفه
این کتاب پر غلط
که حتی غلطهاش بر تازه واردهای علوم غریبه نیز پوشیدهنیست
هرکیبخواد سو استفاده کنه میکنه شما هم نمی تونی جلوشوبگیری
منیکی رو که فقط انگشترسلیمان قلقلک میده بعلت ترس از مشکل هم زیاد سرمو تو این مسائل نمی کنم
ولی این کارتونکه کتابو پولی کردین عذر بدتراز گناهه
نکنید از جای دیگه مجانی گیر میاد نکنید!!!!