Avaxnet
فروش شارژر همراه ، انواع مموری و قاب کریستال موبایل - نسخه قابل چاپ

+- Avaxnet (http://www.avaxnet.com)
+-- انجمن: موبایل (/forum-8.html)
+--- انجمن: مباحث متفرقه موبایل (/forum-13.html)
+--- موضوع: فروش شارژر همراه ، انواع مموری و قاب کریستال موبایل (/thread-4807.html)فروش شارژر همراه ، انواع مموری و قاب کریستال موبایل - Aminra - Monday 29 October 2007 10:43

با سلام خدمت دوستان عزیز
امروز یک سری لوازم جانبی موبایل دارم که می خوام بهتون معرفی کنم
هر کس هم که خواست میتونه سفارش بده تا براش بفرستمRE: فروش شارژر همراه ، انواع مموری و قاب کریستال موبایل - farzadmri - Wednesday 14 August 2019 15:38

با پیشرفت روزانه دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیاز به فضای ذخیره سازی روز به روز بیشتر می شود. از زمان اختراع هارد دیسک تا کنون، وسایل ذخیره اطلاعات، پیشرفت های زیادی را به خود دیده است. بشر همواره سعی کرده این وسایل را کوچکتر و قابل حمل تر کند تا جایی که فلش مموری های امروزی، به دلیل حجم کوچک و فضای ذخیره سازی بالا، همراه همیشگی ما شده اند.
اما آیا از خودتان پرسیده اید، از این فلش مموری های کوچک، چه استفاده های دیگری هم میشه کرد؟
یکی از کاربرد مهم فلش مموری ها در تبلیغات است. وقتی در تبلیغات خود از کالاهایی نظیر مشاهده لینک که در ابعاد و شکل های متفاوتی هستند، برای جلب نظر مشتریان و متقاضیان استفاده می کنید، در واقع این کار، نوعی سرمایه گذاری به حساب می آیند؛ چرا که برند شما هر روز جلوی چشم افراد است و در دراز مدت، در ذهن آن ها، هک خواهد شد.
از این فلش مموری ها می توان در قالب یک ست زیبای اداری برای همایش ها، کنفرانس ها، دانشگاه ها و سایر مکان ها استفاده کرد.
یکی دیگر از مسائلی که در کنار انتخاب یک فلش مموری زیبا و خوش دست و پرکاربرد باید در نظر گرفت، مسئله چاپ رنگی یا لیزر تبلیغات بر روی مشاهده لینک است، که این مسئله، براساس شکل ظاهری و یا جنس فلش مموری ها، می تواند مختلف باشد.
همچنین برای انتخاب مناسب مشاهده لینک ، بهتر است به مراکز فروش هدایای تبلیغاتی مراجعه نمائید، تا محصولاتی باکیفیت تر و با تنوع بیشتری را ارزیابی و انتخاب کنید.