همین الان تو چه فکری هستی؟ (14)
misha saye 165 1574
گزیده ای از یک کتاب
mohsenshiri1388 mohsenshiri1388 619 11151
پیش‌بینی ناسا درباره تاریکی سه روزه زمین
sana فرشاد شاه 2 43
حکم قصاص ریحانه جباری اجرا شد
afsaneh گلایه 5 81
اگه کسی که دوسش داری با کسی که دوست داره ..............؟؟؟؟؟
r.amiri m@rzieh 8 389
سوتی عجيب گوگل در مورد علي دايي!+عکس
sana m@rzieh 2 60
جواب‌نفر قبلی رو بده از نفر بعدی سوال کن (33)
moonlover غزل 571 4261
من امروز... (2)
غزل غزل 258 4903
دارم ندارم (2)
گلایه غزل 339 1894
هستی یا نیستی ؟ (11)
moonlover غزل 523 3877
...... رو نِروه!!!
غزل غزل 98 4578
چیزهای کوچیک زندگیمون ..
moonlover غزل 82 5526
♥♥یه جمله برای مخاطب خاصت بنویس♥♥
mohammad.r moonlover 833 30322
"امضاهای " من!!!
دخترمشرقى mohsenshiri1388 213 8243
بیماری هایپرانسولینیسم مادرزادی نادر را چگونه بشناسیم
sana sana 0 30
درمان برنجی برای دردهای عضلانی
sana sana 0 26
مصرف خودسرانه استامینوفن به کبد صدمه می‌زند
sana sana 0 26
سلفی نادر سلیمانی در کنار محمود جهان
گلایه گلایه 6 97
کاهش بیش از ۲ کیلو وزن در ماه قدغن
sana sana 0 26
ماست بخورید تا کاهش وزن پیدا کنید
sana sana 0 26
نان سنتی بخوریم یا صنعتی؟
sana sana 0 27
جانشین‌های طبیعی ایبوپروفن
sana sana 0 31
با آخر اسم نفر قبلی یه اسم بگو...
.elham sana 56 464
گفتگوی آزاد
admin shima barani 1715 16687
مشاعره (8)
afsaneh mohsenshiri1388 881 6740
کاربران تازه وارد، برای اشنایی با اعضای دیگر وارد شوید
moonlover arvand 408 18650
گیاهان آبزی
دختر آریایی دختر آریایی 0 24
من امشب
ali.gh parisima 737 25949
شعروگرافی (2)
moonlover دختر آریایی 739 14191
♣♣♣ وصف حال یا احساستان را با یک شعر بگید ♣♣♣
moonlover saye 137 2397
الان چه حسی داری ؟؟؟با شکلک نشون بده ...(1)
sana saye 756 14565
خرید 41هزار تبلت و موبایل برای پلیس نیویورک با پول ایرانی‌ها
دایی جان دایی جان 0 33
من عاشـــــق همســـــرم هســــــــتم
sana sana 89 7852
سیگاری‌ها این میوه‌ها را بیشتر بخورند
sana sana 0 31
دانلود آهنگ "خواهرم فرشته شد" با صدای بهزاد پکس
دایی جان دایی جان 0 37
حسام نواب صفوی در کنار فقیرترین مردم دنیا +عکس
sana sana 0 28
یانی به ایران می آید/ادامه کنسرت بزرگان موسیقی جهان در ایران
sana sana 0 35
کباب پزی استاد شجریان + عکس
sana sana 0 32
عکس: شاه و فرح در حال خواندن کیهان
sana sana 0 29
قتل یا دفاع؟ ماجرای تجاوز به ریحانه جباری
afsaneh afsaneh 5 1442

انواع ریش در اقایان ( در ایران )زمان کنونی: Sunday 26 October 2014, 12:04
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: dusky
آخرین ارسال: khashaiar
پاسخ: 4
بازدید: 1430
Thursday 22 March 2007, 04:35
1
انواع ریش در اقایان ( در ایران )
ریش در آقایان بنابر کاربرد ها و مزایای مختلف آن تقسیم بندی می شود که خود به ۳ دسته ی :

الف)ریش های کامل:

۱-ریش هایی که معمولا عزیزان و برادران مذهبی و با ایمان و با تعصب و با غیرت می گذارند و معمولا این نوع افراد دارای طرز عقاید خاص خود میباشند (مانند تمام برادران بسیجی،آیت الله های عظام،مداحان ،برادران ارتشی،نیروهای مسلح،نیروهای زمینی و هوایی و...پاسداران و..)که گاهی اوقات ریش این عزیزان از حد معمول بلند تر شده و جلب توجه میکند.که ما چاکرشان هم هستیم.

۲-ریش هایی که معمولا به مناسبت شغل خاصی گذاشته میشوندکه این افراد معمولا اعتقادی به ریش خود ندارند اما ناچارند از آن برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنند.یا معمولا سازمان ها و ارگان ها آن ها را وادار به انجام این عمل میکنند.یا خودشان احساس امنیت و آرامش بیشتری بدین وسیله میکنند.(مانند ریش تمام مجریان تلویزیونی،خبرنگاران،و کارمندان ادارات خاص)

۳- ریش هایی که هنر جویان سینما و تلویزیون و کلیه ی رشته های هنری (نویسندگی،کارگردانی،نقاشی???? �موسیقی و ...) می گذارند و گاهی استادان و پیش کسوتان هم جو گیر شده و از این مدل ریش ها استفاده میکنند.که البته معمولا برای تشخیص این افراد از دسته های قبل ،سعی میکنند که موهای خود را هم بلند کنند و با کشی مشکی رنگ از پشت ببندند (مانند آقای عصار خواننده ی پاپ،یا آقای ناصر عبدالهی)،البته عده ای از فیلسوفان و عارفان و مرتاضان هم در این دسته جای میگیرند.

۴-افرادی که بنابر ایفای نقش خاصی در سینما تلویزیون مجبور به گذاشتن ریش می شوندـ(مثلا آقای احسان سعیدی در سریال نرگس)

۵-عده ای که صورتشان نسبت به ریش تراش و تیغ و کلیه ی ابزار اصلاح حساس و آسیب پذیر است و یا ناراحتی های پوستی گوناگون دارند و یا صورتشان آکنده از جوش های چرکی و قرمز است و یا پوست صورتشان سوخته است و جراحی خاصی روی قسمتی از صورتشان انجام داده اندکه معمولا بعد از گذاشتن ریش ،بنابر سلیقه ی شخص،ریش به رنگ های مختلف میتواند در آید،حتی میتوان آن را (های لایت)هم نمود.(مانند داریوش لس آنجلسی)

۶-ریش هایی که مدل ها و مانکن ها از آن استفاده می کنند و برای استفاده از عکس ها در بیلبورد (تبلیغاتی و مجله و .....)لازم است.که معمولا این گونه ریش ها به طور طبیعی رنگی میباشند.

۷-ریش عزاداران که معمولا یکی از عزیزان خود را از دست داده اند و معمولا این نوع ریش با لباس مشکی بکار می روند و تا ۴۰ روز بیشتر دوام ندارد.

تعدادی از افراد که میل و رغبتی به ظاهر و قیافه ی خود نشان نمیدهند و ریش خود را به امان خدا رها میکنند تا بلند شود(گاهی کنکوریان عزیز هم این کار را میکنند)

۹-عده ای از خلافکاران عزیزبرای رد گم کردن از این ریش ها استفاده میکنند.که معمولا به جای اینکه رد گم کنند خود را بیشتر تابلو میکنند تا ماموران نیروی انتظامی به سرعت آن ها را شناسایی کنند.این افراد معمولا زنجیر یا تسمه ای همراه خود دارند یا انواع چاقوهای ضامن دار را با خود حمل میکنند. یا افرادی که به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر دارای لب و دهنی سیاه هستند و برای پوشش آن از ریش استفاده میکنند.

۱۰-ریش هایی که فقط به مناسبت های خاص گذاشته میشوند .مثلا در ماه مبارک رمضان یا محرم و صفر.

ب)ریش های ناقص:

۱- ریش پروفسوری یا ریش بزی:که معمولا افرادی که در زمینه ی علم و دانش به پیشرفت های بی نظیری رسیده اند،از این ریش استفاده میکنند،که حتما باید همراه این ریش از کیف و سامسونت هم استفاده شود.گاهی اوقات کسانی که تازه به سن جوانی رسیده اند و یک نوع خلاء و کمبود روانی هم در زمینه ی پیشرفت درسی در خود احساس میکنند،از این ریش ها استفاده میکنند.اغلب افراد عینکی هم از این ریش استفاده میکنند.(مانند دانشمندان،مخترعان،مکتشفان و اندیشمندان پیشکسوت و ....)

۲-ریش لنگری:که من اسم دیگری به جز این اسم به ذهنم نمیرسد،که این ریش چندی قبل میان جوانان بسیار رواج پیدا کرد و شبیه به لنگر کشتی تمام دور لب و دهان را در بر گرفته و از ۲ گوشه ی گوش به صورت خط باریکی به سمت پایین سوق پیدا کرده است.که این ریش محتاج صرف زمان و دقت بیشتری میباشد برای همین دوام زیادی ندارد(مانند ریش افشین خوانده ی لس آنجلسی)

البته این ریش به صورت پر پشت تر در قدیم رواج داشته که عده ای از طاغوتیان هم هنوز از آن استفاده می کردند.

۳-ریش کوسه ای:که تعداد اندکی از آن در سراسر صورت می روید که این عزیزان بهتر است که ریش خود را تماما کوتاه کنند چون ظاهر زیبایی نداردیا میتوانند پیوند هم بزنند.این نوع ریش ها در اثر اختلالات هورمونی و جنسی بدین صورت ظاهر میشوند که بهتر است مثالی در باره ی آن نزنم.

۴-یک نوع ریش که مختص پسرا ۱۵-۲۵ سال است و فقط به صورت تکه ای کوچک در زیر لب بکار میرود و بسیار خفن به نظر میرسد که امروزه بسیار مد میباشد و دختران به این نوع ریش ها علاقه ی فراوانی نشان میدهند!! که طول آن بسته به میل و سلیقه ی شخص مورد نظر بلندو کوتاه میشود و گاهی این ریش به ۵ یا ۱۰ سانت هم میرسد و مدل پرپشت آن هم کاربرد دارد.

ج) ته ریش:

۱-افرادی که این نوع ریش را دارند،تکلیفشان مشخص نیست،در واقع خودشان هم نمیدانند که ریش کامل بگذارند یا نگذارند ،یعنی بر سر اعتقاد خود تردید دارند یا میتوان گفت اعتقادشان سست شده است.

۲- گاهی ته ریش به دلیل نداشتن وقت برای زدن آن ها ایجاد میشوند و در آن قصد و غرضی وجود ندارد.

۳- بعضی از مدل ها و هنرمندان هم برای ایجاد فیگور مناسب تر از آن استفاده میکنند.

نکته۱:گاهی یک شخص میتوان به طور همزمان در چند دسته جای بگیرد.

نکته۲ (مهم)-جا دارد از همین جا از تمام کسانی که ریش کامل،ناقص و مخصوصا ته ریش دارند تقاضا کنم که حداقل از بوسیدن بچه های زیر ۱۰ سال خود داری کنند چون فرو رفتن تیغ و زبری ریش آن ها در صورت بچه ممکن است در آینده عواقب جبران ناپذیری به همره داشته باشد

امضاء کودکی ام را دوست داشتم،
روزهایی که به جای دلم
سر زانوهایم زخمی بود..
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Tuesday 08 May 2007, 00:51
2
RE: انواع ریش در اقایان ( در ایران )
این نکته 2 راست گفتی یا شوخی بود ؟ یعنی ممکن هست صورتشون لک بشه و جاش بمونه مثل سوراخ شدگی یا .... یا اینکه همینطوری گفتی /؟

امضاء
آدم ها برای چیزهای زیادی خلق شدن ...
ولی هیچ کدوم از اون چیزا تنهایی نیست
========================
حس بدی که کسیو از ته قلبت دوس داشته باشی‌ ......
ولی‌ اون برای دیدن قلبت .....
به فکر....
باز کردن دکمهٔ پیرهنت باشه ...
Tuesday 08 May 2007, 02:17
3
نکته ی مهم و جدی بود

امضاء کودکی ام را دوست داشتم،
روزهایی که به جای دلم
سر زانوهایم زخمی بود..
Monday 23 December 2013, 17:02
4
این تاپیکو دیدم یاد یه خاطره ای افتادم:
یه روز اومدم ریشمو مرتب کنم بعد اومدم اطرافشئ مرتب کردم دیدم بد نیست،بعد گفتم بهتر بشه یه چندتا خط انداختم،دیدم یدک نشد،بغل سیبیلو یکم خالی کردم دیدم اوووه اوووه اوووه بابا ببینه شهیدم میکنه 4 اومدم با ماشین زدم ریشو شد پروفسوری دیدم اوضا کماکان بیریخته اونم زدم موند یه سیبیل تک و تنها 4 اونم گفتم بزنیم بهمون گیر ندن بگن این چیه گذاشتی.وقتی اومدم بیرون جالبه مامانم هم منو با این ریخت و قیافه نمیشناخت 4

امضاء باور کن این بازی رو
اگه من یه بازندم
به خاطر اینه که ...
هیچوقت سعی نکردم مثه تو باشم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انواع بد شانسی azish 10 666 Monday 26 December 2011 00:15
آخرین ارسال: user
  روانشناسی هدیه دادن انواع گلهای مختلف! omid 0 206 Saturday 27 November 2010 11:43
آخرین ارسال: omid
  انواع فال ◄ فال چای sama 1 151 Monday 06 September 2010 23:09
آخرین ارسال: danya
  انواع طالع بینی ◄ پیشگویی‌های ستاره شناس مصری درمورد ایران، عربس sama 1 276 Sunday 05 September 2010 19:40
آخرین ارسال: simin
  انواع فال ◄ فال ورزش sama 0 102 Friday 03 September 2010 21:51
آخرین ارسال: sama

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Sunday 26 October 2014, 12:04

X پیشنهاد ویژه بهار
ست ویژه سارافون و گردنبد به قیمت باور نکردنی 39 هزار تومان
X فروش ویژه
کیف تبلت اسپیکر دار