سیگـــــــــــــار پشـــــــــت سیگـــــــــــــار
غزل غزل 4 32
جدیدترین مدل گوشواره های سنگی
گلایه گلایه 20 102
سیگار پشت سیگار (قدیمی 1)
xeper غزل 984 37291
مدل انواع ساعت دیواری
moonlover گلایه 76 6038
اشعار فاطمه اختصاری
گلایه گلایه 7 670
آغوش
دایی جان گلایه 662 24101
اشعار علی صفری
گلایه گلایه 12 103
اعترافهاي عاشقانه
moonlover گلایه 331 18088
شعروگرافی (2)
moonlover گلایه 890 22887
عیادت هنرمندان از اکبر عبدی
گلایه گلایه 8 36
اگه از دست نفر قبلی ناراحت بشی، چه جوری آدمش می کنی ؟
m.z شقایق جون 286 8570
پاچه خواری نفر قبلیتو بکن...
شقایق جون شقایق جون 93 395
سلفی ترانه علیدوستی
گلایه گلایه 0 21
سلفی آنا نعمتی
گلایه گلایه 0 22
سلفی بهاره رهنما
گلایه گلایه 0 20
عکس‌های جدید سحر قریشی
admin گلایه 7 1606
زندگینامه + گالری عکس یغما گلرویی
گلایه گلایه 32 172
دلتون واسه کدوم آواکسی تنگ شده ؟
پسر شیطون فرشاد شاه 882 34445
مراسم تشییع انوشیروان ارجمند (تصاویر)
گلایه گلایه 20 94
غیبت ممنوع
khashaiar گلایه 680 29386
علوم غريبه
tohidrahimi428 admin 1 36
دلنوشته ...
helia sina7cr7 925 33774
گفتگوی آزاد
admin tohidrahimi428 469 3016
گالری عکس داریوش اقبالی
mosy rele sana 61 66527
گلچین بهترین عکس های هوایی سال ۲۰۱۴
30vil 30vil 1 29
گلچین برترین عکس‌های ۲۰۱۴ آسوشیتدپرس و تایم
30vil 30vil 21 189
هستی یا نیستی (12) ؟
eshgh866 داریوش جان 245 1442
ي اسم مي گم هرچي ب ذهنت رسيد بگو
kianoosh sina7cr7 750 18846
ديدى؟نديدى؟ ( 1 )
m.z داریوش جان 608 8827
☼ سؤال رو با سؤال جواب بده ☼
مرد تنها داریوش جان 822 15066
چالش تاخیر شب یلدا به دلیل تقارن با ایام عزاداری
30vil 30vil 9 154
نظرتو راجع به امضای نفر قبلیت بگو.... ( 1 )
sana داریوش جان 636 17661
مشاعره (9)
moonlover داریوش جان 336 2648
گزیده ای از یک کتاب(2)
mohsenshiri1388 mohsenshiri1388 44 335
نفرقبلیت رو شام دعوت کنی چی براش درست میکنی؟
r.m.z داریوش جان 624 16692
شناسایی مقصر مرگ همسر بنیامین بهادری؛ بنیامین می‌بخشد؟
saye shima barani 1 745
طرفدار کدام تیم یا تیمهای فوتبال هستین؟
amirhossein shima barani 12 491
همین الان تو چه فکری هستی? (15)
moonlover r.amiri 107 1154
بازی با کلمات (بی نقطه) (3)
moonlover داریوش جان 766 5757
دارم ندارم (2)
گلایه داریوش جان 743 4987

خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...زمان کنونی: Saturday 20 December 2014, 10:08
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nokia-n6630
آخرین ارسال: aziz65
پاسخ: 6
بازدید: 1208
Monday 18 June 2007, 08:53
1
Exclamation خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...
خواهشمندم این مطلب را با دقت تا آخر بخونید بحث مرگ و زندگیه (آب روغنش رو زیاد کردم).

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز این تاپیک رو زدم چون مطلبی رو که به نظرم خیلی مهم می اومد رو لازم دونستم به همه بگم.
همون طوری که می دونید ما تو جکامون همیشه ستاره های جک در اکثر قریب به اتفاق جکها رو از بین اقوام ایرانی انتخاب می کنیم و بخصوص عزیزان ترک بسیار مورد توجه قرار می گیرن.
نمی دونم تا حالا این سوال واستون پیش اومده که چرا واسه ترکها این همه جک درست کردن و می کنن.
و بر اساس تحقیق کوچولویی که انجام دادم متوجه شدم که این هم یکی از سیاست های پیر استعماره برای به جون هم انداختن اقوام ایرانی برای هر چه بیشتر منفعل و منحرف کردن مردم ایران از مسیر پیشرفت و درخشش در صحنه های گوناگون. تصور کن (اگه حتی تصور کردنش نیازی نیست چون عملیش داره انجام میشه) لر در مورد ترک جک بگه ترک در مورد بلوچ و بلوچ در مورد فارس اون موقع دیگه اثری از احساس برادری و هم وطن بودن بین اقوام مختلف نمی مونه و این همون چیزیه که اونا می خوان یعنی شکاف در بین اقوام مختلف.
حالا ما باید چه کار کنیم چیزی که در این زمینه به نظر من رسید اینکه بیایم یه پاتک بهشون بزنیم و از حالا هر چی جک و اس ام اس طنز داریم به جای استفاده از شخصیت های ایرانی و اقوام ایرانی از شخصیت های انگلیسی و امریکایی استفاده کنیم.
برای مثال جک زیر رو اینجوری تغییر دادم:
یه شب تو ده تونی اینا برقا میره تونی یه قابلمه دستش می گیره میره در خونه جرجی اینا میگه برق دارید به ما بدید؟ جرجی می گه همین کارا رو می کنید مردم بهتون می گن اسکل برو یه ظرف پلاستیکی بیار برق نگیردت.

تو این لطیفه بازیگران از دو قوم بزرگ و عزیز لر و ترک بودند که من اینجوری تغیرش دادم و همین طور که میبینید یه حالت مهجوری داره واسمون این به این خاطره که اون قدر واسه خودمون جک درست کردیم که تا اسم ترک یا لر یا بلوچ یا ... توش نباشه جکه بهمون نمی چسبه.
و اگر می بینید امروزه در اکثر جک ها ترک ها مورد حمله قرار می گیرند به این خاطر است که از این قوم بزرگ انسانهای بزرگی برخواستند و از جانب این انسانها استعمار گران ضربات زیادی خوردند و با این ترفند در پی تخریبشان در میان ملت ایران هستند که متاسفانه پیشرفت خوبی داشته اند تا جایی که وقتی کلمه ی ترک برده میشه آدم خندش میگیره تا چه برسه به اینکه یه جک هم همراهش بشه و این یه فاجعست.

در ضمن دوستانی که ترک نیستن تا حالا خودشون رو گذاشتن جای اونا؟

از همتون عاجزانه خواهشمندم بیاید دست به دست هم جلوی این توطئه رو بگیریم و کافی فقط شما اس ام اس و جکی رو که به یکی از اقوام ایرانی توهین می کنه رو پخش نکنی و توش یه تغییر خوش ذوقانه بدی و بعد ازش استفتده کنی. برای مثال اسامی شهر های این کشور ها یا افراد شاخصشون بخصوص اونایی که سر ناسازگاری با ایرانی ها رو دارن می تونن سوژه های خوبی باشن.
و این مطلب رو هم با هر تغییری که صلاح میدونید توی وبلاگها گروه های خبری سایت ها اتاق های گفتگو و فروم ها پخش کنید تا بلکه بتونیم جلوی این تخریب شخصیت ملت ایران رو توسط خومون بگیریم. و اگر کسی تحلیل قشنگتری داره هم خوشحال میشم ببینم.

و در انتها دوست دارم جوکهایی رو که با ذوق خودتون رو این نامردا چپه کردید تو این تاپیک بذارید.(و از موضوع تاپیک هم عذر خواهی می کنم مجبور بودم یه موضوع جذب کننده بزنم) متشکرم.

چو ایران نباشد تن من مباد
Saturday 13 June 2009, 21:05
2
Re:خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...
هموطنان ترک زبان از جمله غیور ترین اقوام ایرانی هستند که  با غیرت و شرف  مثال زدنی  همیشه در پاسداری از حریم ایران کوشیده اند و تنها افرادی که به جدایی طلبی دامن میزنند ، اقدام به چنین کارهایی میکنند

اقوام ترک ، کرد ، لر ؛ عرب  و فارس گلبرگهای یک گل زیبا به نام  ایران هستند که همگی با هم و در کنار هم این گل زیبا را میسازند و خاری در ساقه خود میپروند که جایش در چشم دشمنان ایران عزیز خواهد بود

پیروز باشید

امضاء سربلند باد ایران همیشه سرافراز
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Wednesday 17 June 2009, 12:28
3
Re:خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...

منم باهات شدیدا  موافقم   به امید برادری بیشتر

Monday 16 April 2012, 14:24
4
RE: خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...
آدمین عزیز .....عرب ایرانی نییییییییییییییییییییسست ....اینا به خون ما تشنه اند .....من دارم کنارشون توی یک شهر زندگی میکنم ..متاسفانه

همه ی اقوام ایرانی چشم وچراغ این کشورند.....اما عربها از ما نیستن ....

امضاء از چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Sunday 07 December 2014, 23:58
5
(Monday 16 April 2012 14:24 )نگار نوشته : آدمین عزیز .....عرب ایرانی نییییییییییییییییییییسست ....اینا به خون ما تشنه اند .....من دارم کنارشون توی یک شهر زندگی میکنم ..متاسفانه

همه ی اقوام ایرانی چشم وچراغ این کشورند.....اما عربها از ما نیستن ....

ایول همینه
نظر منو گفتی دقیقا

امضاء دلم تنگ شده برای همه انچه از دست داده ام
چشمانم گریانند برای هر انچه نداشته ام دستانم پروانه ای میخواهند که هرگز پریدن را از یاد نبرد
و روحم شوق پرواز دارد همراه با بادبادکی که:در کوچه های کودکی از میان انگشتانم رها شد.....
و به اسمان ها رفت تا همبازیه فرشته ها شود53
Monday 08 December 2014, 10:32
6
در پیرو کلام دوستان باید عرض کنم که در هر قومی انسان خوب وبد هست من خودم ترک هستم در زمان دانشگاه رفیق کرد، ترک،عرب، بلوچ وخیلی از شهرهای دیگر رو داشتم وبعد در جای دیگر با افغانی ها هم برخورد داشتم دوستان به عرب ها اشاره کردند من شخصا باعربهایی دوست بودم که انسانهای خیلی خوبی بودند
بیایید به هیچ کس توهین نکنیم
با هم بخندیم نه بر هم

امضاء
همه در برابر قانون بربرند
و بعضی ها برابرتر
39
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا حالا کسی بهت گفته خوش به حالت؟واسه چی؟؟؟ *مهسا* 13 928 Monday 08 December 2014 00:03
آخرین ارسال: داریوش جان
  اگر مجبور بشین یه دین یا مذهب دیگه ای غیر از دین فعلی تون انتخاب کن user3 3 209 Sunday 07 December 2014 23:52
آخرین ارسال: داریوش جان
  یه چیز جالب واسه آواکسی ها amirhossein 6 485 Friday 20 June 2014 20:07
آخرین ارسال: amirhossein
Exclamation مراقب سوء استفاده از آینه ها در بوتیک ها و جا های دیگه باشیم ! voodoo_avaxtask 2 466 Wednesday 22 January 2014 13:38
آخرین ارسال: mohammad.r
  فوری: آیا مایلید در ختم قرآن روز بیست و سوم رمضان شرکت کنید؟ parisima 104 7,466 Friday 02 August 2013 22:39
آخرین ارسال: neda

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Saturday 20 December 2014, 10:08

X پیشنهاد ویژه
ست ویژه سارافون و گردنبد به قیمت باور نکردنی 39 هزار تومان
X فروش ویژه
کیف تبلت اسپیکر دار