همین الان تو چه فکری هستی ؟ (16)
moonlover azadeh 634 7501
توصیه‌های دقیقه نودی برای انتخاب رشته داوطلبان کنکور
misha misha 0 19
اصول گفتن دومین بله
misha misha 0 16
جنگل ارسباران در دل طبیعت بکر و دست نخورده استان آذربایجان
misha misha 0 15
بوسه
دایی جان گلایه 546 6054
در رفتگی مفصل لگن در نوزادان،علائم و درمان دررفتگی مفصل لگن
misha misha 0 17
یک فنجان چای .. تنها کنار تــو
گلایه گلایه 142 1644
غزل
دایی جان گلایه 62 790
کلاهبرداری اینترنتی 3 دختر روس از داعش
misha misha 0 17
بیا بگو همین الان دلت چی میخواد؟(4)
misha گلایه 177 1424
فال روزانه یکشنبه 11 مرداد 1394
گلایه گلایه 1 21
پاتوق مــن و این چند نفر
گلایه گلایه 717 3360
اعترافهاي عاشقانه
moonlover گلایه 379 4408
اسمی که نفر قبلی گفته تو فامیلاتون هست؟ (2)
مونا reeraa 994 5518
بیا بنشین.. کمی" تنهایی" دَر کُن ..
گلایه گلایه 973 5732
گریم اکبر عبدی در رسوایی 2
گلایه azadeh 1 29
شب های اواکسی ...
user گلایه 819 8300
میوه ای که شیمی درمانی میکند
گلایه گلایه 0 19
کارت عروسی به سبک پایتخت + عکس
گلایه گلایه 0 19
طرز تهیه ی صبحانه های گرم و سریع
گلایه گلایه 2 36
گفتگوی آزاد
admin moonlover 1053 8859
عکس: بازهم کارهای انسان دوستانه آنجلینا جولی!
sana sana 0 27
دانلود آنتی ویروس کم حجم و قوی NOD32
xander 2 مجتبی1234 3 308
پس از حبیب، شادمهر هم به ایران می آید؟
گلایه amirhossein 2 63
عجیب‌ترین کاربرد طلا برای ایرانی‌ها + تصاویر
sana amirhossein 5 80
کتک کاری شدید زن و مرد جوان در بزرگراه
گلایه گلایه 0 30
دستگیری عروس یزدی هنگام ازدواج دوم !
گلایه گلایه 0 34
درد دل اینستاگرامی چرخنده با نماینده زن محجبه بلژیکی
گلایه گلایه 0 30
اولین متن بهنام صفوی بعد از مرخصی از بیمارستان
گلایه گلایه 0 30
جملکس های آقامون گفته
گلایه گلایه 12 147
عکسهایی از بهنام صفوی پس از عمل جراحی
گلایه گلایه 0 30
آموزش پاک کردن ماهی قزل آلا+تصویر
گلایه گلایه 0 24
مسابقه عجیب گریه کردن نوزاد در ژاپن ! + عکس
sana shima barani 1 48
رها کردن بیرحمانه نوزاد ۲ روزه در بیابان بخاطر دختر بودن/عکس
sana shima barani 5 94
اگه نفر قبلیت شماره موبایلت رو بخواد چی کار میکنی؟؟(جواب از بین گزینه ها)
فرشاد شاه hasti_1 993 6525
بدو بدو!از 1تا 30 یک گزینه رو واسه نفر قبلت بزار...
m.z hasti_1 594 1984
به نظرت نفر قبلیت چه رنگیه؟
فرشاد شاه hasti_1 590 2245
آموزش سایه زدن چشم مرحله به مرحله
elina گلایه 312 11610
نقش های زیبا و شیک حنا روی دست و پا
elina گلایه 24 2189
تصاویری زیبا از گل نیلوفر
گلایه گلایه 35 546

خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...زمان کنونی: Sunday 02 August 2015, 04:42
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nokia-n6630
آخرین ارسال: aziz65
پاسخ: 6
بازدید: 172
Monday 18 June 2007, 09:53
1
Exclamation خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...
خواهشمندم این مطلب را با دقت تا آخر بخونید بحث مرگ و زندگیه (آب روغنش رو زیاد کردم).

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز این تاپیک رو زدم چون مطلبی رو که به نظرم خیلی مهم می اومد رو لازم دونستم به همه بگم.
همون طوری که می دونید ما تو جکامون همیشه ستاره های جک در اکثر قریب به اتفاق جکها رو از بین اقوام ایرانی انتخاب می کنیم و بخصوص عزیزان ترک بسیار مورد توجه قرار می گیرن.
نمی دونم تا حالا این سوال واستون پیش اومده که چرا واسه ترکها این همه جک درست کردن و می کنن.
و بر اساس تحقیق کوچولویی که انجام دادم متوجه شدم که این هم یکی از سیاست های پیر استعماره برای به جون هم انداختن اقوام ایرانی برای هر چه بیشتر منفعل و منحرف کردن مردم ایران از مسیر پیشرفت و درخشش در صحنه های گوناگون. تصور کن (اگه حتی تصور کردنش نیازی نیست چون عملیش داره انجام میشه) لر در مورد ترک جک بگه ترک در مورد بلوچ و بلوچ در مورد فارس اون موقع دیگه اثری از احساس برادری و هم وطن بودن بین اقوام مختلف نمی مونه و این همون چیزیه که اونا می خوان یعنی شکاف در بین اقوام مختلف.
حالا ما باید چه کار کنیم چیزی که در این زمینه به نظر من رسید اینکه بیایم یه پاتک بهشون بزنیم و از حالا هر چی جک و اس ام اس طنز داریم به جای استفاده از شخصیت های ایرانی و اقوام ایرانی از شخصیت های انگلیسی و امریکایی استفاده کنیم.
برای مثال جک زیر رو اینجوری تغییر دادم:
یه شب تو ده تونی اینا برقا میره تونی یه قابلمه دستش می گیره میره در خونه جرجی اینا میگه برق دارید به ما بدید؟ جرجی می گه همین کارا رو می کنید مردم بهتون می گن اسکل برو یه ظرف پلاستیکی بیار برق نگیردت.

تو این لطیفه بازیگران از دو قوم بزرگ و عزیز لر و ترک بودند که من اینجوری تغیرش دادم و همین طور که میبینید یه حالت مهجوری داره واسمون این به این خاطره که اون قدر واسه خودمون جک درست کردیم که تا اسم ترک یا لر یا بلوچ یا ... توش نباشه جکه بهمون نمی چسبه.
و اگر می بینید امروزه در اکثر جک ها ترک ها مورد حمله قرار می گیرند به این خاطر است که از این قوم بزرگ انسانهای بزرگی برخواستند و از جانب این انسانها استعمار گران ضربات زیادی خوردند و با این ترفند در پی تخریبشان در میان ملت ایران هستند که متاسفانه پیشرفت خوبی داشته اند تا جایی که وقتی کلمه ی ترک برده میشه آدم خندش میگیره تا چه برسه به اینکه یه جک هم همراهش بشه و این یه فاجعست.

در ضمن دوستانی که ترک نیستن تا حالا خودشون رو گذاشتن جای اونا؟

از همتون عاجزانه خواهشمندم بیاید دست به دست هم جلوی این توطئه رو بگیریم و کافی فقط شما اس ام اس و جکی رو که به یکی از اقوام ایرانی توهین می کنه رو پخش نکنی و توش یه تغییر خوش ذوقانه بدی و بعد ازش استفتده کنی. برای مثال اسامی شهر های این کشور ها یا افراد شاخصشون بخصوص اونایی که سر ناسازگاری با ایرانی ها رو دارن می تونن سوژه های خوبی باشن.
و این مطلب رو هم با هر تغییری که صلاح میدونید توی وبلاگها گروه های خبری سایت ها اتاق های گفتگو و فروم ها پخش کنید تا بلکه بتونیم جلوی این تخریب شخصیت ملت ایران رو توسط خومون بگیریم. و اگر کسی تحلیل قشنگتری داره هم خوشحال میشم ببینم.

و در انتها دوست دارم جوکهایی رو که با ذوق خودتون رو این نامردا چپه کردید تو این تاپیک بذارید.(و از موضوع تاپیک هم عذر خواهی می کنم مجبور بودم یه موضوع جذب کننده بزنم) متشکرم.

چو ایران نباشد تن من مباد
Saturday 13 June 2009, 22:05
2
Re:خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...
هموطنان ترک زبان از جمله غیور ترین اقوام ایرانی هستند که  با غیرت و شرف  مثال زدنی  همیشه در پاسداری از حریم ایران کوشیده اند و تنها افرادی که به جدایی طلبی دامن میزنند ، اقدام به چنین کارهایی میکنند

اقوام ترک ، کرد ، لر ؛ عرب  و فارس گلبرگهای یک گل زیبا به نام  ایران هستند که همگی با هم و در کنار هم این گل زیبا را میسازند و خاری در ساقه خود میپروند که جایش در چشم دشمنان ایران عزیز خواهد بود

پیروز باشید

امضاء سربلند باد ایران همیشه سرافراز
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Wednesday 17 June 2009, 13:28
3
Re:خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...

منم باهات شدیدا  موافقم   به امید برادری بیشتر

Monday 16 April 2012, 15:24
4
RE: خبر فوری: دیگه واسه ترکها جک درست نکنید ترکها ...
آدمین عزیز .....عرب ایرانی نییییییییییییییییییییسست ....اینا به خون ما تشنه اند .....من دارم کنارشون توی یک شهر زندگی میکنم ..متاسفانه

همه ی اقوام ایرانی چشم وچراغ این کشورند.....اما عربها از ما نیستن ....
Monday 08 December 2014, 00:58
5
(Monday 16 April 2012 15:24 )نگار نوشته : آدمین عزیز .....عرب ایرانی نییییییییییییییییییییسست ....اینا به خون ما تشنه اند .....من دارم کنارشون توی یک شهر زندگی میکنم ..متاسفانه

همه ی اقوام ایرانی چشم وچراغ این کشورند.....اما عربها از ما نیستن ....

ایول همینه
نظر منو گفتی دقیقا

امضاء
بین خودمان بماند
شبهایم عجیب درد میکند...
حتی دردهایم هم درد میکند...
این روزها از جنس دردم
Monday 08 December 2014, 11:32
6
در پیرو کلام دوستان باید عرض کنم که در هر قومی انسان خوب وبد هست من خودم ترک هستم در زمان دانشگاه رفیق کرد، ترک،عرب، بلوچ وخیلی از شهرهای دیگر رو داشتم وبعد در جای دیگر با افغانی ها هم برخورد داشتم دوستان به عرب ها اشاره کردند من شخصا باعربهایی دوست بودم که انسانهای خیلی خوبی بودند
بیایید به هیچ کس توهین نکنیم
با هم بخندیم نه بر هم

امضاء زندگی زیباست ای زیبا پسند

کز برایش میتوان از جان گذشت
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا حالا کسی بهت گفته خوش به حالت؟واسه چی؟؟؟ نرگس 13 205 Monday 08 December 2014 01:03
آخرین ارسال: داریوش جان
  اگر مجبور بشین یه دین یا مذهب دیگه ای غیر از دین فعلی تون انتخاب کن user3 3 56 Monday 08 December 2014 00:52
آخرین ارسال: داریوش جان
  یه چیز جالب واسه آواکسی ها amirhossein 6 126 Friday 20 June 2014 21:07
آخرین ارسال: amirhossein
Exclamation مراقب سوء استفاده از آینه ها در بوتیک ها و جا های دیگه باشیم ! voodoo_avaxtask 2 93 Wednesday 22 January 2014 14:38
آخرین ارسال: mohammad.r
  فوری: آیا مایلید در ختم قرآن روز بیست و سوم رمضان شرکت کنید؟ parisima 104 1,524 Friday 02 August 2013 23:39
آخرین ارسال: neda

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Sunday 02 August 2015, 04:42

X 20 درصد تخفیف
آموزش روشهای علمی افزایش قد
X 20 درصد تخفیف
چاقو کارتی Sin Clair