خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
دانلود کتاب آشنایی با علم اسامی ،علوم غریبه $
admin 102falah 1 2129
طراحی سایت شرکتی
sitecode sitecode 0 34
رفیـــق , تولدت مبارکــــــــ ♥
گلایه luna 43 11023
اخرین اس ام اسی که دادین چی بوده ؟
sana luna 596 40304
با اخر اسم من یه اسم بنویس(2)
گلایه luna 485 34627
داری؟نداری؟ (5)
moonlover iljimae200 441 17057
کاربرد سوئیچ شبکه چیست ؟
azade1992 azade1992 0 35
تنگه بسفر استانبول چه جذابیت‌هایی دارد؟
nopardaz sansa 1 85
آموزش افزایش برد بلوتوس-100% تضمینی
aria mom1363 4 3382
دانلود کتاب خود آموز علوم غریبه -میر داماد کبیر- جلد دوم
admin admin 107 821
معرفی کتاب موفقیت و هدفگذاری
yeksho yeksho 0 37
حرف های تکراری ما
moonlover luna 497 71021
سرور اوبونتو چیست و کاربردهای آن در دنیای امروز
pouyanweb98 pouyanweb98 0 34
مرا به گریه میار ...
round_robin reeraa 118 13773
دل...
گلایه reeraa 191 27158
آه!
jet li reeraa 28 3228
چه کسی . . . .
jet li reeraa 3 596
دلــنوشتــــه (2)
roshanak.m reeraa 158 29820
مهم ترین کاربرد و فایده گلوتن
lemonn lemonn 0 39
مراقبت های مهم بعد از عمل بینی
sinaarya sinaarya 0 42
اسرار اعجاب انگيز فنگ شويي
nevisande20 nevisande20 0 43
بهترین شرکت طراحی سایت
sitecode sitecode 0 48
دانلود کتاب نقش سلیمانی $
admin mhbmhb55 2 787
گزیده ای از یک کتاب(3)
mohsenshiri1388 mhbmhb55 741 128436
گفتگوی آزاد
admin anis.com 2626 144796
نفر قبلی رو توی یک کلمه توصیف کن؟ (1)
مونا luna 335 27414
الان داری چه آهنگی گوش میدی ؟
moonlover luna 506 100831
همین الان تو چه فکری هستی؟ (22)
گلایه luna 532 23234
دانلود کتاب نقش سلیمانی $
admin 102falah 2 1266
کاربرد سرور مجازی میکروتیک و مزیت های آن
webpouyanii webpouyanii 0 49
دلتون واسه کدوم آواکسی تنگ شده؟(2)
مونا luna 124 21857
کمک پیدا کردن آدرس مالک توسط شماره پلاک ماشین
messi 19 علیخان 36 45053
تبلیغ در گوگل
sitecode sitecode 0 52
مشاعره با ترانه خوانندگان 5
غزل luna 467 43425
بواسیر در هفته بیست و پنجم بارداری
samanarefi samanarefi 0 74
آموزش کلاس آنلاین- آشنایی با محیط نرم افزار Adobe Connect
rashvandmoosa rashvandmoosa 0 58
راهنمایی در خرید ترازوی ارزان
allscale allscale 0 60
روح طوفانی من (جمله های زیبا و عاشقانه)
nokia kimib 928 162297
تفاوت سرور مجازی لینوکس و ویندوز در چیست و کدامیک بهتر است ؟
pouyanweb98 pouyanweb98 0 62
خبر های جالب
mina hadiam 90 15742

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
میزگرد (محلی برای بحث و تبادل نظر و تجارب متافیزیک و علوم غریبه )زمان کنونی: Monday 30 March 2020, 15:13
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: iljimae200
آخرین ارسال: hanna1999
پاسخ: 345
بازدید: 50024

امتیاز دهید:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میزگرد (محلی برای بحث و تبادل نظر و تجارب متافیزیک و علوم غریبه )
Saturday 18 March 2017, 14:08 (آخرین ویرایش در این ارسال: Sunday 19 March 2017 09:00 ، توسط admin.)
ارسال: #1
میزگرد (محلی برای بحث و تبادل نظر و تجارب متافیزیک و علوم غریبه )
سلام

هر کسی تو هر فنی مهارت داره بگه تا از هم بپرسیم و یاد بگیریم.

فرصت خوبیه از هم یاد بگیریم
نقل قول
Saturday 18 March 2017, 14:39 (آخرین ویرایش در این ارسال: Saturday 18 March 2017 14:41 ، توسط admin.)
ارسال: #2
RE: میزگرد (محلی برای تبادل تجارب متافیزیک و علوم غریبه )
ایده بسیار خوبیه

روزانه چند هزار نفر به دنبال مطالب و کتاب های متافیزیک و علوم غریبه به این سایت می آیند

معمولا کمتر هم در بحث ها شرکت میکنند
اگر چنین شرایطی را توانستید مهیا کنید که برخی دوستان مانند شما با هم به تبادل تجارب بپردازند ، بنده هم امکانات ویژه ای در اختیار شرکت کننده گان در این تاپیک ها قرار میدهم

سربلند باد ایران همیشه سرافراز
نقل قول
Saturday 18 March 2017, 17:29 (آخرین ویرایش در این ارسال: Saturday 18 March 2017 17:30 ، توسط iljimae200.)
ارسال: #3
این نظر لطف شماست.

ایشالا که عزیزان هم افتخار بدن و شرکت کنن.

از حمایتتون ممنوینم
نقل قول
Saturday 18 March 2017, 18:25 (آخرین ویرایش در این ارسال: Saturday 18 March 2017 18:29 ، توسط iljimae200.)
ارسال: #4
چون چند ساعت گذشته و عزیزان هنوز شروع نکردن، میخوام راجع به مطلب زیر کمی بحث کنیم.

از عزیزان هم خواهشمندم که اگه موضوع خاصی مد نظر دارنف بفرماین تا استفاده کنیم.15

کتاب اسرار قاسمی یه کتاب جادوگری هستش، بعضیا مثل من قبول دارنو برخی هم نه. اما با چند دلیل میشه اثبات کرد که حق با اوناست که میگن کتاب جادوگری هستش.

عزیزانیکه خوندن، حتما متوجه شدن:
1- بیشتر دستورات بخش سیمیا از ترکیب دستور یونانی ها و دستورات مرتاضین بوده متکی به کشتن حیوانات و ادرار و مدفوع و خون و...آنهاست
2- کارهایکه توسط به اصطلاح روحانیات این کتاب انجام میشه، توسط موکلین سفلی و شیاطین هستش ( مثل زیتون که اسم یکی از آنهاست)
3- از کارهای حرام برای اعمال استفاده شده، مثلا در بحث تعفینات گفته که گوهر شب چراغ که بسیار هم با ارزش و پر خاصیت هست رو داخل دبر گاو کرده و با او جماع کنید. ( خداوند در حرام عرفان قرار نداده)
4-و............

اگر بخواهم دلایل دیگری هم بگویم از حوصله بحث خارجه.

حالا سوال پیش میاد که : پس چطور به طور حلال به این توانایهای موجود در کتاب برسیم و بر سیمیا و لیمیا و کیمیا و هیمیا مسلط شویم؟

پاسخ : از طریق قرآن هم میشود نه تنها به اینها، بلکه به علومی فراتر از اینها دست پیدا کرد، برای این منظور دستور ختمی رو از قرآن معرفی میکنم که تجربه کردم ولی نتوانستم به آخر برسانم، پس حداقل به صحتش ایمان دارم چون با چشم خودم دیدم.

ختم آیه مبارکه نور ( آیه 35 سوره مبارکه نور) : بدین صورت هست که چهل روز این ختم را انجام میدهیم، از روز یکشنبه شروع کنید و هر روز در ساعت مشخص و ثابتی انجام دهید. منتهی قبل ختم حتما باید غسل کرده و لباس پاک بپوشید، در زیر آسمان (تو حیاط) باشید.اول 14 بار با حضور قلب به پیامبر (ص) و آل ایشان صلوات بفرستید و بعد 14مرتبه آیه مبارکه را بخوانید و بعد 41 بار صلوات بفرستین و بعد همونجا بخوابین و روزهای بعد فقط ختم رو انجام بدین و نیاز بخوابیدن نیست. اما نکات بسیییییییار مهم:

1- این ختم، طهارت نفس میخواهد و در صورت فقدان آن هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.
2- این ختم دارای وحشتهای زیاد و برای مبتدیان و حتی اساتید چندین ساله بسیار خطرناک است ( در ادامه تجربه خودمم عرض میکنم)
3- بنده مسئولیتی در قبال انجام عزیزان ندارم
4- بهتره در اتاق انجام بدین و نه در زیر آسمان ( بسیار خطرناکه)
و اما اگر موفق به تحمل ختم و قبول شدن آن شدید و چهل روز را دوام آوردید، نه تنها علوم اشاره شده در بالا، بلکه علومی را یادتان خواهند داد که اصن علوم فوق در مقابلشان چیزی نیست.

اما تجربه بنده : اول بگم که بدون کم کردن گناهان روزانه و عادت کرده مون نمیشه. من سه بار دست به ختم زدم ولی موفق نشدم، قبل از بار 4 ام 120 روز ، هر روز حداقل یک صفحه قرآن خوندم، نماز شب هم خوندم، آهنگ گوش کردن رو قطع کردم(خیلی موثره) و فحش هم کم دادم. بعد بار چهارم تو حیاط انجام دادم و طبق دستور بعد از ختم خوابیدم.
تازه خوابم برده بود که به تکانی از خواب پریدم و دیدم رو به رو ایوان طبقه اولم و ترسیدم و خدا خدا کردم و دیدم آروم رو زمین برگشتم.
تا شب هیچ اتفاقی نیوفتاد، اما بعد از خواب شب و وقتی تازه خوابم برده بود که صدای نعره بلند شتر شنیدم و از خواب پریدم و دفعه بعد خواستم بخوابم که صدای زوزه گرگ میشنیدم که داشت نزدیک میشد و خلاصه نخوابیدم تا صب و.......

تا چند روز از این بدتراشم برام اتفاق افتاد و داشتم به جنون میرسیدم و آخر سر نشستم و به درگاه خدا گریه کردم و گفتم که اشتباه کردم و از این چیزا، خداروشکر بدون هیچ ضرری قطع شد. ولی عوضش به صحت عمل پی بردم. ( همیشه نمیشه جان سالم به در برد)

عزیزان خواهشا، ناموسا، مثل من و بدون استاد و تجربه دسته به هیچ عملی نزنین و در مورد کتابهایی هم که دستتون میوفته یا دانلود میکنین از افراد با تجربه بپرسین.
بدون آگاهی دست به این کارا زدن باعث میشه که جون خودتون و عزیزانتون به خطر بیوفته. تازه این عمل قرآنی بوده و هیچ چیزی نشد، اگه احضار یا تسخیر جن و پری و .......بود الان دیونه یا مرده بودم. تازه به هر کسیکه خودشو استاد جا میزنه اعتماد نکید که بیشترشوت یا دروغ میگن یا با شیاطین در ارتباطن که اگه گیر همچین کسایی بیوفتین یا هر چی میگن باید بکنین یا عزیزانتونو اذیت میکنن.

سعی کنید از علوم و فنون قرآنی به فنون دست پیدا کنین، که اگه بحثمون گرم بشه چند مورد خدمتتون عرض خواهم کرد.
نقل قول
Saturday 18 March 2017, 18:52
ارسال: #5
کمی زمان میبرد که کاربران بخش متافیزیک و علوم غریبه بفهمن و علاقه من بشن به این موضوع

در ارتباط ایمیلی که چند روز دیگه با حدود 70 هزار کاربر علاقه مند به این موارد خواهم داشت ، سعی میکنم این لینک را هم درون متن قرار دهم تا اگر علاقه مند بودند ، صحبت کنند

----
این ارسال به دلیل نداشتن ارتباط با موضوع ، دو روز بعد حذف خواهد شد

نقل قول
Saturday 18 March 2017, 18:56
ارسال: #6
بسیار ممنون از لطفتان
نقل قول
Saturday 18 March 2017, 19:16
ارسال: #7
(Saturday 18 March 2017 18:56 )iljimae200 نوشته : مشاهده لینک بسیار ممنون از لطفتان

بنده بسیار مشتاقم که شخص یا اشخاصی باشند که برخی موارد این علوم و این کتاب ها را از زاویه دین و یا حتی علم و یا تجربه باز و در مورد ان بحث کنند تا شاید برای کسانی که این کتب را وحی منزل میدانند کمی مفید باشد
بنده شخصا علاقه ای ندارم به این موراد و این کتاب ها ( علی الرغم تهیه گنجینه بزرگی از این کتب و مقالات در عرض ده سال ) ولی امیدوارم علاقه مندان به این علوم در این بحث ها شرکت کنند و هم یاد بگیرند و هم یاد بدهند

اولین امتیازی که میشود برای این بحث قائل شد
از چند روز دیگر ، هر روز یک کتاب از بخش ویژه (که مخصوص کاربرانی است که اشتراک ویژه خریداری کرده اند) را به صورت رندم به صورت رایگان در دسترس قرار میدهم و لینک ان را در همین تاپیک نیز قرار میدهم

---
این ارسال هم بعد دو روز حذف یا ادغام خواهد شد

نقل قول
Sunday 19 March 2017, 03:05
ارسال: #8
سلام جدا خدا قوت
بله
يه ساعت مشخص فرمايد هرروز اون ساعت آنلاين باشيد گفتگو
اگه اشكال ندارد ٣بعدظهر
نقل قول
Sunday 19 March 2017, 08:23 (آخرین ویرایش در این ارسال: Sunday 19 March 2017 09:01 ، توسط admin.)
ارسال: #9
RE: میزگرد (محلی برای بحث و تبادل نظر و تجارب متافیزیک و علوم غریبه )
چشم، حتما

ايام عيد ساعت 3 بعد از ظهر در خدمتتون هستم.
نقل قول
Sunday 19 March 2017, 12:31
ارسال: #10
RE: میزگرد (محلی برای بحث و تبادل نظر و تجارب متافیزیک و علوم غریبه )
دراين بخش ابتدابهترست نيت هرشخص مشخص شود فلمثال كسى براى خدمت امام زمان عج مى آيد ديگرى
براى ميل خودش
اما توجه داشته باشند كه تا هدف واحد تقرب نباشد
فقط وقت بيهوده تلف ميكنند وحتى خطا زيرا چون هدف مشخص نيست هوا نفس دچارشان شود
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرح کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه ۲ آموزش علوم غریبه admin 4 3,979 Friday 26 July 2019 14:37
آخرین ارسال: محراب رئوفی
  متافیزیک یا علوم غریبه مهرام 1 1,621 Saturday 03 June 2017 14:26
آخرین ارسال: parviz1234
  آموزش مجانی متافیزیک از طریق این سایت هر هفته یک درس alfa76 20 9,117 Friday 02 June 2017 12:47
آخرین ارسال: parviz1234
  علوم غریبه ghasem11 3 2,010 Sunday 28 August 2016 18:04
آخرین ارسال: danialadib
  تبادل میدان‌های انرژی و آگاهی در شرایط هیپنوتیزم‌درمانی amirhossein 1 1,641 Sunday 10 July 2016 13:14
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Monday 30 March 2020, 15:13