خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
استفاده از رنگ سال در طراحی سایت
sitecode sitecode 0 20
میز گرد چیستان.
عرفان20 عرفان20 55 831
میز گرد ضرب المثل
عرفان20 عرفان20 39 324
میز گرد کینزی ها
عرفان20 عرفان20 15 521
کوچک کردن سینه به روش مکش چربی بخش 3
jarahezibai jarahezibai 0 38
کدام نوع جراحی برای من مناسب تر است؟ جراحی پلک یا جراحی بالاکشیدن ابرو؟
jarahezibai jarahezibai 0 39
دوستان آواکسی هر وقت وارد سایت آواکس شدی یه جمله اینجا بنویس.
rapr tree of life 735 82221
قبل از Big Bang
tree of life tree of life 12 919
AQUARIUS
tree of life tree of life 5 197
روش صحیح نگهداری یخچال و فریزر
nazaniinn nazaniinn 0 35
چرا زنان از مردان عصبانی می شوند؟
nazaniinn nazaniinn 0 39
هزینه های جانبی جراجی پلک شامل چه مواردی است؟
jarahezibai jarahezibai 0 45
میز گرد بانک واحد
عرفان20 عرفان20 5 144
نحوه بازاریابی ایمیل در طراحی سایت
limootorrsh limootorrsh 0 43
بررسی برترین نمونه های بازاریابی در طراحی سایت
limootorrsh limootorrsh 0 41
نحوه عمل لیفت صورت قسمت 3
الان داری چه آهنگی گوش میدی ؟
moonlover tree of life 498 92818
کوچک کردن سینه به روش مکش چربی بخش 2
jarahezibai jarahezibai 0 53
هزینه کلینک یا اتاق عمل جهت انجام جراحی پلک
jarahezibai عرفان20 1 64
نحوه عمل لیفت صورت قسمت 3
jarahezibai jarahezibai 0 35
کوچک کردن سينه به روش مکش چربي
jarahezibai jarahezibai 0 39
هزینه کلینک جهت انجام جراحی پلک بخش اول
jarahezibai jarahezibai 0 44
چهار روند جدید طراحی سایت
limootorrsh limootorrsh 0 48
هزینه جراحی پلک فاکتور دوم : نوع جراحی پلک بخش آخر
jarahezibai jarahezibai 0 52
هزینه جراحی پلک فاکتور دوم : نوع جراحی پلک بخش 2
jarahezibai jarahezibai 0 43
گفتگوی آزاد
admin tree of life 2597 122967
دلــنوشتــــه (2)
roshanak.m luna 153 25992
مهم ترین مزایا و کاربردهای دیمپل شیت
lemonn lemonn 0 39
قیمت اجرای روف گاردن
lemonn lemonn 0 38
نحوه عمل لیفت صورت قسمت 2
jarahezibai jarahezibai 0 37
نحوه جراحی برای کوچک کردن سینه
jarahezibai jarahezibai 0 52
هزینه جراحی پلک فاکتور دوم : نوع جراحی پلک
jarahezibai jarahezibai 0 44
چطور با برنامه ریزی سئو، در کمتر از 6 ماه به صفحه اول گوگل برسیم؟
Maryamneshati Maryamneshati 0 42
کلاد لینوکس چیست و مزایای آن – بخش اول
webpouyanii webpouyanii 0 36
ایزولاسیون گودهای ساختمانی
lemonn lemonn 0 41
آرایش لب ها با رژ لب لچیک و مداد لب لچیک
kohanpishe kohanpishe 0 49
با وارد کردن شماره موبایل آدرس مالکش رو از طریق ماهواره پیدا کنید
geddis Nooos 24 50799
نحوه عمل لیفت صورت بخش اول
کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه بخش اخر
jarahezibai jarahezibai 0 47
هزینه جراحی پلک فاکتور اول : دستمزد جراح (بخش آخر)
jarahezibai jarahezibai 0 47

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
آموزش طراحی وب سایت:زمان کنونی: Saturday 21 September 2019, 05:03
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: magbot
آخرین ارسال: magbot
پاسخ: 1
بازدید: 190

امتیاز دهید:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش طراحی وب سایت:
Thursday 06 June 2019, 22:27
ارسال: #1
آموزش طراحی وب سایت:
[font=Cormorant Garamond, Arial, serif]
[size=xxx-large] مشاهده لینک [/size] مشاهده لینک 2019/02/11
MAGBOT +
مشاهده لینک [/font]
هنگامی که وارد پروسه یادگیری می شوید، راه های انتخابی زیادی وجود دارد، اما در نهایت مسئله در دسترس بودن چنین راه هایی نیست (یا فقدان آنها)، بلکه تمایل به یادگیری مهمتر است. اما بهترین راه برای یادگیری طراحی وب چیست؟

در این مقاله، ما به شیوه های محبوب تر چگونگی یادگیری هنر طراحی وب سایت ها اشاره خواهیم کرد. ما سعی خواهیم کرد تا مزایا و معایب هر روش یادگیری را یادآوری کنیم و امیدوار باشیم که نتیجه نهایی برای شما مفید باشد.
دانشگاه
[تصویر: 3.jpg]مزایا
از زمان رونق اینترنت و فناوری اطلاعات مشاغل مرتبط با کامپیوتر بیشتر شده است. و با افزایش چنین تقاضای نیروی انسانی، بسیاری از دانش آموزان جذب این مسیر می شوند.
بر خلاف تفکر رایج مشترک، دانشگاه ها برای آموزش طراحان وب سودمند هستند. اگر یک دانشجو برای ورود به دانشگاه تصمیم بگیرد، باید اصول اولیه طراحی وب را مطالعه کند و یاد بگیرد. اصول رنگ، نوع، ترکیب و شاید چند زبان برنامه نویسی یاد می گیرد.با کار، و با کمک پروژه ها و مهلت های کوتاه تحویل پروژه، دانشجویان در شرایط تحت فشار قرار می گیرند.
علاوه بر این، در دانشگاه ها استادانی وجود دارند که می توانند کار شما بررسی کنند، نقد یا قدردانی کنند. این مزیت می شود زیرا شما مجاز به اشتباهات بزرگ با هزینه کم هستید زیرا می توانید سبک و روش های خود را بدون به خطر انداختن مشتریان آینده محک بزنید.معایب
دانشگاه دانشجویان را در چهار چوب یک کلاس درس قرار می دهد، نقطه قوت اصلی دانشگاه این است که دوره های طراحی را ارائه می دهند، و شاید هم به عنوان بزرگترین ضرر و زیان باشد.با انفجار دوره های آنلاین، و تبدیل شدن اینترنت به یک عنصر از فرهنگ و زندگی انسانی، مدرسه های طراحی وب به آرامی محو می شود.
امروز دیپلم ها و مدارک دانشگاهی تخم مرغ های طلایی نیستند. کاغذ اثبات می کند که شما به مدت کافی مطالعه کرده اید و به یک متخصص تبدیل شده اید!!! امروز دیگر این ایده خریداری ندارد . به گفته Adecco، آژانس کاریابی، تقریبا ۶ از 10 فارغ التحصیل کالج ها در ایالات متحده، به کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی می پردازند، به این معنی است که آنها در حرفه خود جایگاهی ندارند.امروزه، در طراحی وب، تصمیم گیری های اشتغال معمولا بر اساس مصاحبه ها و کار قبلی انجام می شود نه مدرک.از سوی دیگر، جهان طراحی وب چیزی نیست که شما بتوانید آن را با دیوارها محدود کنید. به سرعت در حال تغییر است که دانشگاه ها نمی تواند به آن برسند.دوره های آنلاین
[تصویر: 4.jpg]مزایا
چند ماه پس از فارغ التحصیلی از کالج، طراحی وب را آغاز کردم. می ترسم که شاید نتوانم هزینه تحصیلات بالا را بپردازم، به فکر راه حل های جایگزین برای افزایش دانش خودم بودم. دنبال دوره های آنلاین خوب می گشتم.
من اولین فردی نیستم که چنین رویکردی به آموزش آنلاین دارم. پیش از من، تعداد زیادی از ذهن های کنجکاو به دنبال چنین چیزی بودم. آموزش آنلاین، هر فرصتی را برای یادگیری در اختیار هر کسی قرار داد.
این جادوی است که باعث شد یادگیری از اینترنت پدیدار شود.دسترسی و در دسترس بودن به میزان غیر قابل تصور در حال گسترش دوره های آنلاین است. در حال حاضر، همه می توانند HTML و CSS بدون حتی طی کردن دوره آنلاین یاد بگیرند. و این فرصتی را برای افرادی که می خواهند یاد بگیرند به ارمغان آورده است.
همچنین یادگیری از طریق اینترنت عملی تر می شود. در مقایسه با دانشگاه هایی که هزینه وام، هزینه های زندگی، محل اقامت و بعضی اوقات کتاب ها، آموزش آنلاین ساده تر و صاف تر است . حالا، به من بگو، آیا شما هزینه های مسخره ای بالا را انتخاب می کنید یا روش ارزان تر و مفیدتر را؟معایب
همانند بسیاری از چیزهایی که وجود دارد، یادگیری طراحی وب آنلاین نیز موجب خستگی می شود. در بسیاری از موارد، یادگیری طراحی سایت از طریق اینترنت به یک سیستم یک طرفه تبدیل می شود.اغلب افرادی که بار اول به طراحی وب وارد شده اند، محیط گیج کننده را تجربه کرده اند زیرا منابع زیادی در دسترس وجود دارد و راه های زیادی برای انتقال آنها وجود دارد.
برخلاف دانشگاه، آسان نیست که به دنبال کمک باشید، زیرا در دانشگاه معلمان شما به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. شما می توانید یک مربی داشته باشید که بتواند همه ی ترفندها را بدون دردسر در دردسترس شما قرار دهند . علاوه بر این، به دلیل یکطرفه بودن دوره آنلاین طراحی وب سایت، سرعت آموزش ممکن است بالا یا پایین باشد. کدام بهتر است؟با توجه به دو راه اصلی یادگیری طراحی وب، من شخصا فکر می کنم که دوره های آنلاین از نظر طراحی آموزشی بهتر از دانشگاه ها هستند .
با توجه به این واقعیت که طراحی وب یک شاخه ای سریع و پیشرفته از دانش و هنر است، مدت زمان طولانی خود را در چهار چوب کلاس درس محدود می کند. هر روز، سبک های جدید و جدیدتر توسعه می یابد و به طور مداوم در حال ظهور هستند. به همین دلیل، برای طراح وب، به روز رسانی آنچه شما می دانید مهم است.اگر دانشگاه های طراحی وب می توانستند به تغییر سریع سبک و عقاید در طراحی وب دست پیدا کنند، ممکن بود انتخابی بهتر تر باشد. با این حال، به دلیل سرعت ساخت یافته یادگیری متعارف،چنین چیزی غیر ممکن می شود.
یکی دیگر از مزایای یادگیری آنلاین، نسبتا ارزان و سریعتر است. دوره آنلاین ایده خوبی برای افرادی است که در حال برنامه ریزی برای تغییر شغل هستند، آنها می توانند به راحتی در هر زمانی از روز مطالعه کنند،اما در دانشگاه ها ملزم به برنامه استاد هستید.
[font=Cormorant Garamond, Arial, serif]
[size=xxx-large]مقالات مرتبط[/size]
مشاهده لینک مشاهده لینک مشاهده لینک [/font]
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه بر خدمات طراحی سایت خود تعرفه بگذاریم magbot 0 115 Thursday 04 July 2019 17:18
آخرین ارسال: magbot
  روش هایی برای افزایش محبوبیت در طراحی سایت filiph 1 1,046 Wednesday 08 November 2017 15:51
آخرین ارسال: iamamir
  هر ترند تازه ای را در طراحی سایت خود به کار نبرید rodabeh68 1 864 Wednesday 08 November 2017 15:51
  چگونه مشتری های طراحی سایت را جذب کنیم؟ rodabeh68 1 1,258 Wednesday 08 November 2017 15:51

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Saturday 21 September 2019, 05:03