خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
ایده های طراحی قلب روی ناخن 2017 (10)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 4 30
داری؟نداری؟ (4)
گلایه بانوی پاییزی 965 30680
طرح های زیبا و جذاب ناخن با لاک قرمز+پاییز 96(4)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 3 30
جواب نفر قبلی رو بده و از نفر بعدی سئوال کن (45)
بانوی پاییزی sana 814 15185
دیزاین ناخن برای روز ولن تاین2017(4)
گلایه بانوی پاییزی 6 466
رنگ لاک های پیشنهادی زیبا برای فصل پاییز96(3)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 1 8
رنگ لاک های پیشنهادی زیبا برای فصل پاییز96(2)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 9 191
هستی یا نیستی؟ (15)
مونا elina 948 19639
مدل ناخن نوک تیز2017 (2)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 2 145
همین الان تو چه فکری هستی ؟ (20)
بانوی پاییزی moonlover 931 20030
پیراهنم , پیراهنت را دوست دارد ..
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 5 24
بیا بگو همین الان دلت چی میخواد؟(4)
misha helia 887 47802
لیست شاعران موجود در بخش اشعار شاعران
amirhossein بانوی پاییزی 3 479
اشعار مهدی فرجی
گلایه بانوی پاییزی 24 2772
تک بیت های زیبا
helia بانوی پاییزی 189 15993
سیگـــــــــــــار پشـــــــــت سیگـــــــــــــار
غزل بانوی پاییزی 92 7801
اشعار اصغر معاذی
♥ava♥ بانوی پاییزی 16 993
اشعار حسین منزوی
گلایه بانوی پاییزی 21 1876
اشعار دکتر سید مهدی موسوی
گلایه بانوی پاییزی 137 13423
مراحل ثبت شرکت اینترنتی
اطلاعات ثبتی اطلاعات ثبتی 0 16
گام های اساسی برای نصب یک سیستم امنیتی منزل
آژیر سنترال آژیر سنترال 0 18
اشعار علیرضا روشن
گلایه بانوی پاییزی 55 5844
عاشقانه های ری را(سید علی صالحی)
دایی جان بانوی پاییزی 51 6516
کافه شعر
گلایه بانوی پاییزی 175 19557
مدل طراحی ناخن برای پاییز96 (8)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 11 94
طراحی ناخن طوسی برای پاییز و زمستان
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 4 46
صبح است و .. تب دارم از تــو
گلایه بانوی پاییزی 62 7241
الان داری چی میخوری ؟!
mr.Pedram roghayeh 763 37127
بیا بگو اخرین خریدت چی بوده و ازش عکس بذار
گلایه بانوی پاییزی 339 25401
چیزهای کوچیک زندگیمون ..
moonlover saye 107 6612
رقص ِ خاطرات ِ سرگردان
گلایه بانوی پاییزی 195 14146
لاک‌هایی برای شروع زمستان (2)
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 8 54
لاک‌هایی برای شروع زمستان
بانوی پاییزی بانوی پاییزی 8 61
من امروز... (2)
غزل بانوی پاییزی 520 22474
لیست کتاب های موجود در بخش علوم غریبه و متافیزیک
admin anasab 8 34295
دانلود کتاب الکترونیک هفت پیکر سلیمان $
admin admin 10 1340
مدل لاک ناخن تک رنگ + زمستان 96 (11)
moonlover moonlover 2 32
مدل لاک ناخن تک رنگ + زمستان 96 (10)
moonlover moonlover 9 44
مدل لاک ناخن تک رنگ + زمستان 96 (9)
moonlover moonlover 9 45
مدل لاک ناخن تک رنگ + زمستان 96 (8)
moonlover moonlover 9 44

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
اغفال اينترنتي دختر ايراني توسط شياد مصريزمان کنونی: Tuesday 19 December 2017, 01:51
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m..reza
آخرین ارسال: اسی شانسی
پاسخ: 3
بازدید: 3285

امتیاز دهید:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اغفال اينترنتي دختر ايراني توسط شياد مصري
Friday 02 October 2009, 00:54 (آخرین ویرایش در این ارسال: Saturday 28 December 2013 08:13 ، توسط admin.)
ارسال: #1
اغفال اينترنتي دختر ايراني توسط شياد مصري
مرد مصري پس از اغفال اينترنتي يك دختر جوان به ايران آمد و گردنبندي 10 ميليون توماني را به سرقت برد. چندي پيش دختري به نام الهام با مراجعه به شعبه 13 بازپرسي دادسراي ناحيه 5 تهران از مردي كه تبعه كشور مصر است به اتهام سرقت و كلاهبرداري شكايت كرد.

اين دختر به بازپرس مديرروستا گفت؛ از مدت ها قبل مثل خيلي از جوانان براي تفريح در اينترنت چت مي كردم و دوستان اينترنتي زيادي پيدا كرده بودم. يك شب با مردي به نام ياسر كه خود را مصري معرفي مي كرد آشنا شدم و همين آشنايي سرآغاز يك دوستي شد.

به مرور گفت وگوهاي اينترنتي من و ياسر بيشتر و بيشتر و رابطه مان احساسي شد و او نسبت به من ابراز علاقه كرد و پيشنهاد داد با هم ازدواج كنيم.اين دختر ادامه داد؛ وقتي كه تصميم به ازدواج گرفتيم قرار شد ياسر به ايران
بيايد و رسماً از من خواستگاري كند.

بالاخره اسفندماه سال گذشته او به ايران آمد و من به همراه پدرم براي استقبال از او به فرودگاه رفتيم و وي را به منزلمان دعوت كرديم. دو روز از آمدن ياسر به خانه مان مي گذشت كه يكي از دوستانم ما را به يك مهماني دعوت
كرد. من موضوع اين مهماني را كه همه دوستانم به همراه نامزدهايشان به آن دعوت شده بودند با ياسر در ميان گذاشتم و وي قبول كرد در جشن شركت كند.
سرانجام روز مهماني با شوق فراوان با نامزد مصري ام به مهماني رفتيم. روز خوبي به نظر مي رسيد و من از اينكه در كنار ياسر بودم به خود مي باليدم.

الهام در ادامه اظهاراتش گفت؛ در طول مهماني ياسر براي دقايقي به بهانه رفتن به دستشويي از جمع ما خارج شد اما بعد از اينكه آمد دوستم گفت گردنبندش كه حدود 10 ميليون تومان ارزش داشت گم شده و به ياسر مشكوك است.
من اين ادعاي دوستم را انكار كردم و در دفاع از نامزدم گفتم او اين كار را نكرده اما ميزبان مان خود اطمينان داشت و به سرعت با نيروي انتظامي تماس گرفت و پليس پس از حضور در آنجا گردنبند مفقود شده را در جيب ياسر پيدا كرد. من كه با ديدن اين صحنه شوكه شده بودم از ياسر در اين مورد توضيح خواستم اما او جواب قانع كننده يي در اين مورد نداد.

اين دختر ادامه داد؛ پس از اين اتفاق پي بردم كه نامزد اينترنتي ام مرد شيادي است و با سوءاستفاده از احساسات من در پي اغفالم بوده است.در ادامه اين جلسه ياسر نيز ابتدا در دفاع از خود گفت؛ الهام و دوستش با اين حرف ها قصد دارند از من اخاذي كنند و همه ادعاهايشان كذب است.

مرد مصري در ادامه وقتي ديد همه شواهد عليه اوست به جرم خود اعتراف كرد و گفت هرازگاهي براي تفريح و سرگرمي با دخترهاي كشورهاي مختلف رابطه هاي عاشقانه برقرار مي كند و اين برخورد را قبلاً با دختري اهل كشور صربستان نيز انجام داده است.

وي توضيح داد؛ من پس از اغفال دختران به كشور آنها مي روم، در خانه شان مهمان مي شوم و از آنها سوءاستفاده مي كنم. بازپرس اين پرونده پس از شنيدن اظهارات طرفين پرونده را براي بررسي بيشتر به دادسراي كاركنان دولت ارجاع داد.
نقل قول
Sunday 24 October 2010, 13:29 (آخرین ویرایش در این ارسال: Saturday 28 December 2013 08:12 ، توسط admin.)
ارسال: #2
RE: اغفال اينترنتي دختر ايراني توسط شياد مصري
ببينيد دوستان

خدا به آدم عقل داده؛ مگه نداده؟!

من خودم اينكاره م! تقريباً از 8 سال پيش تا حالا دارم چت ميكنم، تازه گپ زدن با همين مصري ها رو به بعضي از هموطنان عزيزم ترجيح ميدم.

يادمه دبيرستان بودم ميخاستم انگليسيم قوي شه با دوستم هر روز مي رفتيم كافي نت آبشار، پشت پارك آزادي. دوستم ماجراجو نبود ميرفت توي روماي ايراني.

بخدا عنوان روم هاي ايراني رو كه نشونم ميداد از شرم آب ميشدم. همش هم به دوستم ميگفتن عكس، شماره، دوستي، ....

البته، البته، البته، همه جا هم آدم خوب هست هم بد؛ ولي باور كنيد جوّ حاكم بر روم هاي ايراني اينطوري بود (الان خبر ندارم، چون مدت هاست دوستمو نديدم)

نميگم روم هاي خارجي كاملاً پاك بود، ولي صد شرف داشت.

اصلاً اومدم كه چي بگم؟؟ ... آها !

واسه چي توي اين سال ها اين اتفاق براي من نيفتاد؟؟ يه نفر با نام كاربري حق شناس واقعاً حرف خوبي زده اينجا.

بخدا من آموزش ديده و تربيت شده بي نقص نبودم، ولي هيچ وقت فريب نخوردم الهـــــــــــــي شكر.

يه بار به يكي از همين مصري ها گفتم تو سال هاست با من حرف ميزني ولي هرگز پات رو از گليمت درازتر نكردي، بااينكه اگه ميخواستي ميتونستي!

گفت دليلش رفتار خودت بوده. رفتاري كه سزاوار و شايسته بازخوردي جز اونچه ديدي نبود

به عنوان خواهر كوچيكتون، نظرم اينه كه چت بد نيست؛ فقط كافيه هوشيار باشين و الكي نرين تو فضاي عشق و تخيّلات، همين.
نقل قول
Friday 16 October 2015, 08:58
ارسال: #3
RE: اغفال اينترنتي دختر ايراني توسط شياد مصري
واقعا که متاسفم برای این چنین دخترایی. این آدما حقشونه ازشون سو استفاده بشه.یعنی پسر تو این مملکت نیست که رفتی با یه مصری دوست شدی تازه اونم با افتخار.همین دخترایی مثل شماست که آبروی این مملکت رو میبرین.
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نجات ۴۵۷ هموطن توسط دریابانان مازندران شقایق 0 336 Tuesday 02 August 2016 20:10
آخرین ارسال: شقایق
  ماشین‌ بازی دو دختر با اغفال لوکس سواران گلایه 0 280 Friday 08 July 2016 01:43
آخرین ارسال: گلایه
  قتل دختر جوان توسط پدرش گلایه 1 556 Tuesday 21 June 2016 15:47
آخرین ارسال: فرشاد شاه
  تجاوز و قتل خانم 27 ساله توسط یک نگهبان sana 0 350 Tuesday 17 November 2015 18:31
آخرین ارسال: sana
  تجاوز به زن خارجی توسط 4 افغان در تهران گلایه 0 264 Monday 21 September 2015 11:20
آخرین ارسال: گلایه

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Tuesday 19 December 2017, 01:51