خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
همین الان تو چه فکری هستی ؟ (20)
گلایه helia 515 11555
بیا بگو همین الان دلت چی میخواد؟(4)
misha kianoosh 826 39703
رقص ِ خاطرات ِ سرگردان
user111 گلایه 193 12221
من امروز... (2)
غزل elina 514 18907
آیا بواسیر باعث سرطان می شود؟
mina71267 mina71267 0 22
بواسیر در طب اسلامی
mina71267 mina71267 0 21
عکس از هنر آشپزی آواکسی ها ( زود بیایید بچه ها)
moonlover گلایه 608 53832
ღღچــــیه قبـــلی هـــستی..!؟
asal.jigar گلایه 37 2152
باز کردن چشم سوم با تمرین آینه
alfa76 غزل9214 90 16870
طراحی سایت لیموترش
sitecode sitecode 0 17
وضعیت برش ها در جراحی زیبایی شکم
zibajarahi zibajarahi 0 18
مشاعره با ترانه های سیاوش قمیشی
user111 گلایه 81 5288
مشاعره ی مشروط با ترانه ی خوانندگان
غزل گلایه 113 5915
انواع روشهای کاشت مو
mina71267 mina71267 0 18
انواع طراحی سایت در دنیای اینترنت
azarinweb azarinweb 0 22
لیلا حاتمی در فیلم سینمایی «خوک» هفتمین ساخته مانی حقیقی٬ مقابل دوربین خواهد رفت.
31nama 31nama 0 22
جراحی زیبایی چیست؟
mina71267 mina71267 0 21
دانلود کتاب خطی طلسمات اسَکندر ذوالقرنین $
admin شمعان 1 635
من امشب
ali.gh helia 964 43760
مشاعره با ترانه خوانندگان 5
غزل گلایه 180 10601
تجاوز مرگبار ناپدری به کودک دو ساله!+عکس
گلایه sana 2 43
اس ام اس شب بخیر...
user گلایه 2 182
اشعار رضا کاظمی
user111 گلایه 171 13180
شیشه های رنگی چه کاربردی دارند؟
mina71267 mina71267 0 30
راهنمای سفارش دسته گل برای عروس
mina71267 mina71267 0 23
غزل
دایی جان گلایه 89 4109
گفتگوی آزاد
admin گلایه 971 17449
اقا چرا همسرت شاد نیست ؟
گلایه گلایه 3 41
ته دیگ خور هاش بیاند جلو !!!!!!
sana گلایه 210 16147
شب های اواکسی ...
user گلایه 902 61186
بعد از عمل واریکوسل چه باید کرد؟
mina71267 mina71267 0 35
بیماری کیست مویی یا سینوس پیلونیدال چیست؟
mina71267 mina71267 0 30
ماده ای برای جلوگیری از پوسیدگی و خرابی دندان
نگار مولوی نگار مولوی 0 38
تلویزیون 408 اینچی سامسونگ
نگار مولوی نگار مولوی 0 27
رشته های پردرآمد پزشکی کدام هستند؟
mina71267 mina71267 0 42
سطرهای ماندگار
moonlover گلایه 118 8264
سری جدید عکس های جالب و خنده دار (2)
user111 گلایه 4 548
لب
aziz65 گلایه 81 5496
5 ترفند زیبا در مورد تلگرام
7bayan 7bayan 0 37
ست های فوق العاده زیبا برای شیک پوش ها
user111 گلایه 18 1187

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
آزارواذيت دختر 16 ساله در مغازه ي يک پسرزمان کنونی: Friday 20 October 2017, 00:27
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: helia
آخرین ارسال: raviar.ra011
پاسخ: 16
بازدید: 13148

امتیاز دهید:
  • 95 رأی - میانگین امیتازات : 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزارواذيت دختر 16 ساله در مغازه ي يک پسر
Wednesday 30 June 2010, 12:46 (آخرین ویرایش در این ارسال: Friday 27 December 2013 08:06 ، توسط admin.)
ارسال: #1
آزارواذيت دختر 16 ساله در مغازه ي يک پسر
پسر جواني كه با دادن وعده هاي دروغين، دختر 16 ساله اي را به مغازه خود كشانده و با همدستي سه دوست ديگرش، اين دختر را مورد اذيت و آزار قرار داده بود توسط پليس مشهد دستگير شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، مردي سراسيمه به كلانتري شفا پليس مشهد مراجعه و طي گزارشي اعلام كرد دختر 16 ساله اش از روز قبل خانه را ترك كرده و تاكنون باز نگشته است. او كه بسيار ناراحت بود از مأموران تقاضاي اقدام فوري براي يافتن دخترش را داشت.
بنابراين، با توجه به حساسيت و اهميت موضوع، تيمهاي اطلاعات و عمليات كلانتري بي درنگ تحقيقات وسيعي را در اين خصوص آغاز كرده و كمتر از يك ساعت به سر نخهاي خوبي در رابطه با اين پرونده دست يافتند.
در همين حال تيم كنترل نامحسوس پليس، جواني را به عنوان مظنون دستگير و با هدايت وي به كلانتري، بازجوييهاي فني خود را آغاز كرد.
با دستور مقام قضايي، تحقيقات وسيعي در اين زمينه دنبال شد و مأموران با توجه به اظهارات متهم دستگير شده، جوان 26 ساله ديگري را نيز كه اين دختر 16 ساله و دختر 12 ساله ديگري را در روز قبل از آن با موتورسيكلت به محل كارش كه يك مغازه رويه كوبي بود، انتقال داده است را شناسايي و در كمتر از چند دقيقه وي را دستگير كردند.
متهم دستگير شده كه شوكه شده بود، در برابر ادله و شواهد موجود لب به اعتراف گشود و گفت: من اين دودختر را اغفال و پس از انتقال به مغازه ام آنها را مورد اذيت و آزار قرار دادم كه پس از 24 ساعت، هر دو نفر آنها را رهاكردم.
روند پيشرفت اين پرونده با مقامهاي قضايي هماهنگ و برابر دستور قاضي شعبه 29 مجتمع قضايي شهيد باهنر مشهد، دختر 16 ساله با راهنمايي متهمان، پيدا شد و در كلانتري بانوان مشهد تحت نظر قرار گرفت.
گفتني است، در اين عمليات پليسي چهار نفر دستگير و براي رسيدن به سزاي عمل خود به مراجع قضايي معرفي شدنn

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است❤
نقل قول
Saturday 16 October 2010, 05:06 (آخرین ویرایش در این ارسال: Friday 27 December 2013 08:13 ، توسط admin.)
ارسال: #2
RE: آزارواذيت دختر 16 ساله در مغازه ي يک پسر
عرض سلام
نظر تمامی شما بزرگواران بروی چشمم
بنظر من :
عامل ها :1 خانواده چون اجتماع اول ما محصوب میشه 2 خود اون خانوم 3 محیط زندگی 4 اون فردی که ایشون رو فریب داده رو میشه مدنظر و عامل قرار داد.
در درجه اول خانواده فرض رو بر این داریم که برادر و خواهر بزرگتر نداشته باشه ایشون پدر و مادرشون، دختر خودشون رو نمیشناسن؟ آیا متوجه نشدن ایشون به سنی رسیده که باید بدونه دور و اطرافش چه چیز هایی در حال وقوع هستش؟ پس اطلاعات مورد نیاز رو در اختیار این خانوم نذاشتن این یه عامل بزرگ اشتباه 2 و دومین مورد از عامل اصلی بنظر شما این خانوم 16 ساله بیشتر به فکر عشق هست یا محبت؟ اگر مد نظرتون مورد اولی هست یعنی عشق که باید عرض کنم خدمتتون در 85 درصد اشتباه فکر میکنین در 15 درصد هم، 10درصد بدون خانواده و یا دور از خانواده هستن میمونه 5 درصد که نادره ! خوب مورد 2 یعنی محبت : بنظرتون این رو خانواده نمیتونست به این خانوم 16 ساله بده ؟ که ما فرض رو بر این ببریم که ایشون کمبود محبت داشته که آخرش به اون جریان تموم شده؟
دوباره میریم سر عامل های اصلی خط اول 2 میشه خود اون خانوم باور هاش خدا شناسیهاش خود شناسیهاش ببینید یه خانوم تو 9 سالگی به بلوغ میرسه شروع باور هاش و متکی به خانواده بیشتر از هرموقع البته مادر بیشتر عامل 2 باز مونده و میشه عامل 3 و 4 خودش غوغایی داره نمیخوام ستون رو درد بیارم خواستم یه توضیحی داده باشم تا دیدمون باز شه و زود تصمیم نگیریم ادامه رو خودتون فکر کنین متوجه میشین
قضاوت خیلی سخته زود قضاوت نکنیم و کسی رو زیر سوال نبریم ما که امام علی نیستیم درجا بدانیم و قضاوت کنیم ( از علاقه مندان در مورد قضاوت پیشنهاد میکنم قضاوت های امام علی (ع) که در چندین کتاب متنوع تهیه شده هم نسخه اینترنتی وجود باید داشته باشه هم کتابش دعوت میکنم بخونن )
شرمنده زیاد تایپ کردم و وقت با ارزشتون رو پای خوندن این تایپیک گذاشتید
موفق و سربلند باشید
یاعلی.
نقل قول
Sunday 15 July 2012, 20:00 (آخرین ویرایش در این ارسال: Sunday 15 July 2012 20:23 ، توسط voodoo_avaxtask.)
ارسال: #3
چه ربطی داره هادی جان

یعنی حق ندارن شوخی کنن؟ وگرنه بهشون باید تجاوز بشه؟

هیچچی این رفتارای شیطانی رو توجیه نمی کنه

من کسی رو میشناسم پدرش معتاد بوده, مادر نداشته, درس خونده,الان معلمه, صبح خیلی زود پا میشه میره یه روستایی درس میده و برمیگرده. . .

دعواشون همون بازجویی های *فنیه* آگاهیه بعد هم اعدام چون حق زندگی ندارن به نظر من

چون زندگی اون دختر بیچاره دیگه هیچوقت مثل اولش نمیشه

من عصبی میشم اصلا این چیزارو می شنوم

یه بار صبح زود که خلوته داشتم می رفتم اداره یه یارویی 40 ساله اینا از پشت به یه دختره دبیرستانی که داشت می رفت مدرسه نزدیک شد, من اونور خیابون بودم

احساس کردم از حالتش و اینکه داشت با سرعت بهش نزدیک می شد و یه خنده ای هم بر لب داشت , می خواد شیطنت بکنه

داشتم نگا می کردم و مردد بودم که چکار کنم, بعد رسید به دختره یه حرکت بسیار بسیار زشت انجام داد رو دختره که نمی تونم بگم اصلا

دویدم خابیدم روش اونقد زدمش که دستام خون اومد و همونطوری ولش کردم رو زمین برگشتم خونه رو دستم یخ بزارم

صدای بلند بلند گریه ی دختره که داشت میرفت هنوز تو گوشمه , مثل وقتی که سر قبر گریه می کنن

قیافه ی یارو رو نیگا میکردی فکر می کردی 2 تا بچه دانشجو داره و آدم خوبیه و . . . شایدم همینطوری باشه ولی ظاهرا شیطون خیلی راحتر تو جلد مردا میره
نقل قول
Tuesday 20 May 2014, 15:25 (آخرین ویرایش در این ارسال: Tuesday 20 May 2014 15:33 ، توسط 6682.)
ارسال: #4
با سلام : بنده بعنوان یک انسان و یک ایرانی به هیچ وجه عمل این دو نمیدانم چی را تائید نمیکنم و سخت مورد نکوهش است
زیرا لفظ حیوان نیز حیف است برای چنین موجوداتی آلوده شود زیرا که هیچ حیوانی چنین کاری با هم نوع خود انجام نمی دهد
اما واقعیت این است که انسان از مقام اشرف مخلوقات به زیر درجه و مقام حیوانی سقوط کرده و به موجودی تبدیل شده که
تمام رذائلی که قابل تصور است را در قبال هم نوع خود انجام میدهد
اما ما مردمی زنده کش و مرده پرست هستیم- فقط حادثه و آخر هرم فاجعه را دیده و نکوهش میکنیم
نقل قول
Sunday 22 June 2014, 05:28 (آخرین ویرایش در این ارسال: Wednesday 18 February 2015 11:47 ، توسط admin.)
ارسال: #5
متاسفانه اغلب دختران در آغاز بلوغ، زود شیفته ی مجهولات خیالی خود می شوند و فریب ظواهر و حرفهای اغوا کننده دیگران را می خورند و بعضی پسران جوان نیز فقط به فکر اطفاء شهوت و برطرف ساختن نیاز های جنسی خویش هستند و برای انجام منظور جاهلانه خود، بدون اندیشیدن به عواقب و گرفتاری های آن به هرکارخلافی روی می آورند و برایشان هیچ فرقی نمی کند که در چه شرائطی باشد یا چگونه باشد و یا
طرف مقابلش که باشد، این جوانان معمولاً اهل مطالعه نیستند و بادیدن فیلمهای مستهجن و شرکت در شب نشینی ها و مجالس گروهی ی به ظاهر دوستانه اما با فراهم آوردن وسایل بزمهای خطرناک؛ با صرف مشروبات الکلی و سیگار و مواد مخدر، افکار بی شرمانه و شیطنت آمیز در آنها تشدید می شود و مرتکب اعمالی می شوند که نمونه اش این داستان وحشیانه نفرت انگیز و بسیار تاثر بار وغم انگیز است، یکی از عوامل آن بی توجهی والدین و خانواده های پسران و دختران است که بی خیال رفتار فرزندانخود هستند، و کنجکاو نمی شوند که چه می کنند و با چه کسانی معاشرت می کنند و نگران بی بند و باری آنان نیستند.
نقل قول
Friday 18 July 2014, 12:52
ارسال: #6
Slm man 15 salame.nazaraie hamatono khondam khaheshan zod ghezavat nakonid dokhtarha ye moshkeli k daran ine zod etemad mikonan pesara hastan k ezhar b paki mikonan in baes mishe dokhtara b samteshon sogh pida konan injor etefagha ye ghesmatesh daste khode adame ama bakhsh digash na.shahvat k bidar mishe eshgh nemishnasekhili azin khabara shenidam vasaton ye dastan mifrestam bekhonin nazar bedin mamnon misham

سلام . من پانزده سالمه . نظرای همتون روخوندم . خواهشا زود قضاوت نکنید . دخترا یه مشکلی دارن اینه که زود اعتماد می کنن . پسرا هستن که اظهار بپاکی می کنن . این باعث میشه دخترا سمتشون سوق پیدا کنن . اینجور اتفاقا یه قسمتش دست خود آدمه اما بخش دیگش نه . شهوت که بیدار میشه عشق نمیشناسه خیلی . ازاین خبرا شنیدم واستون یه داستان میفرستم بخونین و نظر بدین
ممنون میشم

ویرایش شد / sana

لطفا فقط فارسی تایپ کنید

درکم کن یاشر کم کن...
نقل قول
Friday 18 July 2014, 13:06
ارسال: #7
ﭘﺴﺮ ﮔﻔﺖ : ﺍﮔﺮ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﻤﺎﻧﯿﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭﻩ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﯽ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﭘﺴﺮ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺖ ﮔﻔﺖ : ﺑﺎﺷﻪ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺗﻮ ﺑﮕﻮﯾﯽ .
ﭘﺴﺮﮎ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﺍ ﻋﺮﯾﺎﻥ ﮐﺮﺩ، ﺩﺧﺘﺮ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻠﺮﺯﯾﺪ ﻭﻟﯽ ﺳﺨﻦ ﻧﻤﯽ ﮔﻔﺖ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﯿﺪ ﻋﺸﻘﺶ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﺷﻮﺩ ... ﭘﺴﺮﮎ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﺑﺮﯼ ﺳﯿﺎﻩ ﺑﺪﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﮐﺸﯿﺪ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﺑﻮﺳﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩ ...
ﺩﺧﺘﺮﮎ ﺁﻫﯽ ﮐﺸﯿﺪ ﻭ ﭘﺴﺮﮎ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﭼﺮﺥ ﺧﯿﺎﻃﯽ ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﻣﯽ ﺷﺪ ... ﺩﺧﺘﺮﮎ ﺑﺪﻧﺶ ﻣﯽ ﺳﻮﺧﺖ ﻭﻟﯽ ﺻﺪﺍﯾﯽ ﻧﻤﯽ ﺁﻣﺪ ... ﭘﺴﺮﮎ ﭼﻨﺪ ﺗﮑﺎﻥ ﺧﻮﺭﺩ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﺍﻓﺘﺎﺩ، ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪﯼ ﻋﺮﻭﺳﮑﻢ؟؟؟
ﭘﺴﺮﮎ ﺁﺭﺍﻡ ﺧﻨﺪﯾﺪ، ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﭘﻮﺷﯿﺪ ﻭ ﺭﻓﺖ ... ﺩﺧﺘﺮﮎ ﺳﺎﻋﺘﯽ ﺑﻌﺪ ﺗﻠﻔﻦ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺯﻧﮓ ﺯﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﺳﻼﻡ ﻋﺸﻘﻢ ﻭﻟﯽ ﭘﺴﺮﮎ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﺒﻮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﮔﻔﺖ: ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺯﻧﮓ ﻧﺰﻥ ﻭ ﻗﻄﻊ ﮐﺮﺩ ...
ﺩﺧﺘﺮﮎ ﻋﺮﻭﺳﮑﺶ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺞ ﺍﺗﺎﻗﺶ ﺁﺭﺍﻡ ﮔﺮﯾﺴﺖ ... ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺖ ... ﺗﺒﺮﯾﮏ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ ﺑﻪ ﭘﺴﺮﮎ! ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﺯﯾﺒﺎ ﺷﺪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﻗﺼﻪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ : ﭼﺮﺍ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﮕﻔﺘﯽ ﺑﻪ ﺟﺮﻡ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪﻥ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺷﺪﻡ

درکم کن یاشر کم کن...
نقل قول
Friday 18 July 2014, 13:49 (آخرین ویرایش در این ارسال: Friday 18 July 2014 13:56 ، توسط elnaz15.)
ارسال: #8
هنگامی که روح در تودمیده می شود...
تودر شکم یک زن هستی
هنگامی که گریه میکنی...
در اغوش یک زن هستی
هنگامی که عاشق می شوی...
در قلب یک زن هستی
زن امانت است نه برای اهانت!

درکم کن یاشر کم کن...
نقل قول
Tuesday 03 February 2015, 23:09 (آخرین ویرایش در این ارسال: Wednesday 18 February 2015 11:46 ، توسط admin.)
ارسال: #9
Rolleyes RE: آزارواذيت دختر 16 ساله در مغازه ي يک پسر
بابا خودش باید عقل شعور داشته باشه پس خودش میخوارید حقشه پسرام چی میخوان همینو بقول گفتنی گوشت لخت میخوای جلو گربه بزاری گربم فقط نگاش کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب تیکه تیکش میکنه.......اهههههههههههههههههههههههههههههههههههه
نقل قول
Sunday 08 March 2015, 18:34
ارسال: #10
فقط میتونم بگم که دخترا خیلی زود نرم میشن وزود اعتماد میکنن
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دختر 3 ساله که در دیگ نذری افتاد، جان باخت گلایه 0 52 Thursday 05 October 2017 16:57
آخرین ارسال: گلایه
  دختر 10 ساله در جنوب تهران رفت نان بخرد؛ ربوده شد! sana 0 36 Monday 18 September 2017 21:46
آخرین ارسال: sana
  دختر پنج ساله‌ ساوه‌ای در اثر کودک آزاری صبح امروز فوت کرد sana 0 122 Tuesday 01 August 2017 02:20
  گره کور پرونده قتل مرد60 ساله و دختر8 ساله اش،بعد3 سال باز شد sana 0 329 Sunday 13 November 2016 21:26
  پسر نوجوان ۱۷ ساله مادر دختر مورد علاقه اش را با کراوات صورتی خفه کرد ! sana 0 379 Monday 31 October 2016 16:32

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Friday 20 October 2017, 00:27