ترانه گرافی ( احسان خواجه امیری 2 )
گلایه گلایه 6 26
دانلود رایگان آهنگ های ابی ..
aziz65 aziz65 10 101
دانلود آهنگ بوی عیدی با صدای فرهاد +متن.
aziz65 sana 2 42
ماشین لامبورگینی اونتادور +عکس
sana sana 3 65
ترانه گرافی ( احسان خواجه امیری1 )
گلایه گلایه 9 39
سلفی خرابکن ها !!!!!!!!
dvs2000 dvs2000 3 48
گفتگوی آزاد
admin dvs2000 2374 17845
آلبوم جدید و بسیار زیبای علی خطیبی به نام هنوز دنیای من هستی
shadow.avaxnet admin 1 437
قوی ترین برنامه مدیریت فایل ها
rabkae admin 3 644
Veedid GTD Todo List 1.6.2 در فهرست قرار دادن کارهای آتی با زنگ هشدار
pc mekanik admin 1 253
یادآوری کارهای روزانه با Efficient Notes Pro 1.98.97
user admin 1 157
مشاهده دمای شهرهای جهان Weather Watcher Live 7.0.92
user admin 1 193
Windows Live Messenger build 9.0.1407.1107 مسنجر جديد ويندوز
pc mekanik admin 1 213
مجموعه بهترین برنامه های پایتون در یک برنامه ! PyPhoneTools v1.0
mosy rele admin 1 516
Weather Watcher 6.0.1 ايستگاه هواشناسي، پيش بيني ساعتي، روزانه
pc mekanik admin 1 182
زندگی نامه و بیوگرافی " داریوش اقبالی "
admin admin 1 29
گالری عکس داریوش اقبالی
mosy rele admin 68 95497
محلی برای طرح سوالات و مشکلاتی که به ان برخورد میکنید
admin admin 1756 96326
سخنان بزرگان...
dvs2000 dvs2000 6 37
*****احضار ارواح(انجام شده)******
amir0021 بوف 84 8691
عکس/ این عدالت است؟
user بوف 7 774
مشاعره (10)
moonlover حسام الدین 117 921
♣♣♣ وصف حال یا احساستان را با یک شعر بگید ♣♣♣
moonlover dvs2000 270 9356
متولد هر ماهی ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺸﯿﻦ؟
reeraa mah1371 22 695
اشعار رسول یونان
گلایه رها 39 3629
تکس گرافی
rahim eshgh866 554 33407
شعروگرافی (3)
گلایه رها 207 2330
گالری عکس آدم برفی
eshgh866 eshgh866 72 793
بیا بنشین.. کمی" تنهایی" دَر کُن ..
گلایه eshgh866 937 43038
چند خط برای ...
sama fateme_goli 1719 109767
کاربران تازه وارد، برای اشنایی با اعضای دیگر وارد شوید
moonlover mahtiti 474 30078
عکس باحال
eshgh866 eshgh866 98 2391
قلبم گفت من نوشتم
eshgh866 eshgh866 9 156
دیالوگهای فراموش نشدنی
dusky رها 447 32399
صحبت كودك با خدا
saye eshgh866 2 231
تاپیک مجموعه عکس های کمتر دیده شده و نایاب
فرشاد شاه aziz65 46 8086
✘تیــــــــــــــکه های خـــــــــــــــاص✘
elina رها 414 12977
اشعار بسیار زیبا در رسای حضرت فاطمه زهرا(س)
alale رها 10 1538
بچه های خیلی خوشگل=======عکس========
youne30 رها 324 27690
خنــــــدونک
علی7 شقایق جون 593 3550

دختران جوان چه نوع پسری را دوست دارند؟زمان کنونی: Thursday 05 March 2015, 11:33
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: محمد
پاسخ: 51
بازدید: 18349
Friday 09 July 2010, 22:03 (آخرین ویرایش در این ارسال: Thursday 12 December 2013 16:04 ، توسط moonlover.)
1
Cool دختران جوان چه نوع پسری را دوست دارند؟
دختران جوان چه نوع پسری را دوست دارند؟

بنا به تحقیقی که توسط دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند انجام گرفته است، تحصیل در مدارس دخترانه ممکن است "تاثیری چشمگیر" بر سلیقه دختران جوان در مورد جذابیت افراد داشته باشد.
محققان این تحقیق جدید ادعا کرده اند که این وضعیت در مورد پسرها صدق نمی‌کند. آنها می‌گویند پسرهایی که در مدارس پسرانه تحصیل می‌کنند، کمتر مستعدند به دخترانی جذب شوند که مشخصه های ظاهری آنها مردانه است.
اما محققان در جریان تحقیق خود متوجه شده اند که پسرانی که به مدارس پسرانه می‌روند همنشینی با پسرهایی را ترجیح می‌دهند که چهره هایی مردانه تر دارند.
بنا به این تحقیق، تاثیر جنسیت مطلق دانش آموزان در یک مدرسه، بر سلیقه دخترانی که برادر دارند یا پسرهایی که خواهر دارند، کمتر می‌شود.

اعضای این گروه تحقیق گفته اند که نتیجه مطالعه آنها نشان می‌دهد "تغذیه دیداری" فرد بر آنچه او جذاب می‌داند، تاثیر می‌گذارد.
آنها از 240 کودک گروه سنی یازده تا پانزده سال که در مدارس مختلط و غیر مختلط تحصیل می‌کرده اند، خواستند تصاویری را که به آنها نشان داده اند به لحاظ جذابیت صوری دسته بندی کنند.

"معیارهای غالب"
این دسته بندی ها نشان داده است که دانش آموزان دختر در مدارس دخترانه در مقایسه با آنهایی که به مدارس مختلط می‌روند، به طور چشمگیری چهره هایی را ترجیح می‌دهند که مشخصه های زنانه داشته باشند، چه فرد دختر باشد چه پسر.
اما، پسرهای شرکت کننده در این تحقیق - چه در مدارس پسرانه چه در مدارس مختلط - چهره دخترانی را جذاب دانسته اند که مشخصه‌های زنانه داشته اند. این در حالی است که غالب آنها - اما نه همه - پسرهایی را جذاب دانسته اند که چهره ای مردانه تر داشته اند.
دکتر تمزین ساکستون، که این تحقیق را در دانشگاه سنت اندروز هدایت کرده است، گفت: "نکته جالب برای ما این بوده است که تاثیر 'تغذیه دیداری' در ارتباط با قضاوت پسرها در مورد چهره دخترها کمتر بوده است."
او گفت: "این وضعیت شاید به این دلیل باشد که زنانه بودن مشخصه های ظاهری یک دختر چنان با معیارهایی که اجتماع از جذابیت جنس زن دارد، عجین شده است که همه، زن را زمانی جذاب می‌دانند که چهره او زنانه باشد. البته شاید یافته ما به این دلیل باشد که دانش آموزان، حتی در مدارس پسرانه، بیشتر در معرض چهره زن هستند، مانند معلم های زن و غیره."

مطالعات قبلی نشان داده بود که زنان برای برقراری روابط طولانی مدت، مردانی را ترجیح می‌دهند که چهره زنانه دارند، مانند لئوناردو دیکاپریو یا جوود لو، بازیگران مشهور سینمای جهان.
نتیجه تحقیق جدید در نشریه "شخصیت و تفاوت های فردی" (Personality and Individual Differences)، منتشر شده است.

امضاء پیله ای تنیده ام دور خودم از جنس تنهایی و سکوت .. 32
please respect my privacy
53
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Friday 13 August 2010, 11:15
2
RE: دختران جوان چه نوع پسری را دوست دارند؟
نازنين جان با شما كاملا موافق هستم چون انساني نيست كه كامل و بي نقص باشه.ولي در اين موضوع بايد بگم اول از همه انسان بايد زيبايي دروني طرف مقابل را ببيند بعد ظاهر چون او نميخواهد با ظاهر او زندگي كند كه ظاهر چيزي است كه در پيري عوض و ......ميشود ولي اين روح و درون انسان هست كه بايد خوب باشد.
Saturday 28 August 2010, 00:26
3
Re:دختران جوان چه نوع پسری را دوست دارند؟
ميدوني الياس جان،تقصير ما دخترا نيست كه بد بين هستيم،تو فيلمهاي ايروني هميشه ما دخترا رو افرادي ساده دل و معصوم و ببخشيد بي عقل نشون ميدن(يعني بخاطر نفهميدنشون ساده هستند) و شما پسرها رو شياد و دو دره باز و ....
چرا،تا نشون بدن كه روابط دختر و پسر واسه اينا خوب نيست.
هميشه، يا مرد داستان يك ايده ال به تمام معناست، يا يك رذل شمر بد ذات.

پارك كجا نرگس جونم؟
راستش، پسر خوب هم پيدا ميشه.من ميشناسم.حداقل پسراي همين سايت واقعا اقامنش و با فكر باز هستند اكثرا.
منم به همچين مردي علاقه دارم.ولي ميدوني، بيشتر در بالاي 30 سال مشاهده كردمشون و افتخار اشنايي داشتم.

53
Saturday 28 August 2010, 00:48
4
(Friday 27 August 2010 23:47 )rooza نوشته : آره نازی جون الان منقرض نشده که همون موقعها ما قبل تاریخ ، تاریخ انقضاشون گذشته! اگرم میخوای حقیقت رو ببینی بهتره یه سر به ژوراسیک پارک بزنی تا با چشمای خودت ببینی!
البته من به مردی علاقه دارم که بتونه 2 ساعت پشت هم حرف معنادار بزنه!!!!!!!!!!!

ولی من به عقل مردی که بتونه دو ساعت پشت هم حرف معنادار بزنه شک میکنم!
یا دچار خودبزرگ بینی و خودشیفتگی هست یا (عذر می خوام) وراج ؛ یا برای جلب توجه این کار رو میکنه!
مرد فهمیده همیشه در سخن بزرگان انسانی صبور و خاموش؛ کم گوی و گزیده گوی، هست
البته این خیلی ایده آل بنظر میرسه
نرگس جون حتما قبول داری که معنادار بودن حرف دلیل بر فهمیده بودن فرد مقابل نیست

به هرحال
به قول شاعر: تا مرد سخن نگفته باشد؛؛؛عیب و هنرش نهفته باشد
(البته توی این شعر منظور از مرد جنس مذکر نیستاااا) کلاً انسان!

Monday 31 January 2011, 00:49
5
چرا همه می گن نسل پسره خوب داره کم می شه ؟
همه چی بد و خوب داره
دختر خوبم همچی نیست تو جامعه جز تکو توک ولی بازم نمی گم نیست ادم اگه خودش خوب باشه همیشه بهترینا دورشن ( کرم از خوده درخته )
هیچ وقت ادم دنبال بد نیست ولی ادم خوب و با عقل با چند تا برخورد طرفشو می شناسه
Wednesday 06 April 2011, 16:06
6
به نظرمن یه دختر پسری رو میتونه دوست داشته باشه که: عاشق باشه،براش خرج کنه(البته منظورم ولخرجی نیست)،هوسبازنباشه،پسرخوب و حرف گوش کنی باشه
خوش استیل،خوش تیپ،بامعرفت،باغیرت وپایه باشه..........
درکل مردونگی توذاتش باشه
البته شاید توصدتا پسر یکیشون این خصوصیات روداشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Monday 08 August 2011, 21:21 (آخرین ویرایش در این ارسال: دیروز 21:01 ، توسط admin.)
7
من میگم اول باید پسر تیپ و هیکل و قدش مناسب باشه!!
نخندینا!!
ولی پسره باید قد و مغرور باشه. به زور خندشو ببینم .وقتی نگاه میکنه ادمو دل ادم بریزه. خیلی لارژ باشه. اصلا دوس داشتنشو با زبون ابراز نکنه فقط با کاراش.
در حین اینکه اصلا نمیگه دوست دارم ولی تو دلش واسه ادم بمیره انقدر که ادمو دوس داشته باشه
Monday 08 August 2011, 23:08
8
عرض سلام و ادب 53
با احترام به نظرات شما عزیزان
از نظر دینی لازمه که علاقه رو با زبان هم ابراز کرد علاوه بر انجام فعالیت ها و کارها که باعث میشه شخص متوجه علاقه بشه
اگر بخوایم کوچیکتر کنیم این علاقه رو ( دوست داشتن ) حتی با نگاه هم میشه این رو نشون داد
یاد یه چیزی افتادم لازم میدونم عرض کنم :
گفته شده چرا دو نفر که همدیگر رو دوست دارن موقعی که عصبانی میشن داد میزنن
واسه اینه که دل هاشون از هم فاصله داره داد میزنن صداشون برسه ( دل )
وقتی نزدیک میشه آروم صحبت میکنن ( دل )
وقتی خیلی نزدیکتر میشه همدیگه رو فقط نگاه میکنن ( دل )

بنظر من اگر نگاه نرمال داشته باشیم به هر دو طرف یعنی :
اقایون از خانومهای نجیب - باهوش - با منش - با حجاب ( نه حجاب های امروزی که با شال یا روسری که سر میکنن جلوی مو رو میپوشونن عقب مو میزنه بیرون و عقب رو میپوشونن جلوی موشون نمایان میشه یا شلوارک های ... یا لباس های تنگ بدن نما ... یا طرز صحبتی که با عشوه همراهه یا لحن آنچنانی - چون فردی که حجابش رو رعایت میکنه پس باید فهمید که میدونه آسیب ها چیه دین چی میخواد قرآن چی چیزی رو به ما میگه و چه در روبروی گفته میخواد برای عمل ) - دیندار - با خدا
دست خودشون نیست جذب میشن یه نوع کنجکاوی پیش میاد که تا میخوان جواب این کنجکاوی رو بدن متوجه میشن علاقمند شدن
و همینطور خانومها
همه دنبال بهترین ها هستن حتی کسانی که چند بار زندگی رو با یه فرد تجربه کردن یا قبل از ازدواج اشتباهی ازشون سر زده
این در ذات ماست
چشم ما گرایش پیدا میکنه به بهترین ها - زیباترین ها گوش ما گرایش پیدا میکنه به صدای دلنشین و خوش
پس هیچکسی دنبال چیز بد نمیره که بخوایم اینو در نظر بگیریم برای امر مهمی مثل دوست داشتن - علاقه داشتن - عاشق شدن - ازدواج کردن
البته داریم اقایونی که ابرو میگیرن یقه باز میکنن فشن میکنن و ... اینها هم دنبال بهترین خانوم میگردن برای زندگی برای عاشق شدن
امیدوارم با نظرم تونسته باشم حق کلمه رو ادا کنم
سبز و پیروز باشید
یاعلی. 53
Wednesday 24 August 2011, 10:28
9
آسمونم بی تو سلام
میشه بگین که تعداد دخترای خوب چندتاست که پسرای خوب اصلا زیاد نیستند
مسئله اینجاست که دختر پسرا البته بعضی هاشون تا قبل از ازدواج هر کاری که دلشون بخواد انجام میدهند و موقع ازدواج نه کنه دختره ... نکنه پسره ... یه نگاه به تفسیر سوره نور بیندازین بعد قضاوت کنین . مسئله اصلی اینجاست که قشر جوان جامعه ما داره راه و فرهنگ غلط تجربه شده غرب رو تفلید میکنه راه و فرهنگی رو که پیش از ما اونا طی کردند و امروزه دارن به اسلام روی میارن حالا جوونای ما تازه دارن کورکورانه تقلید میکنند وگرنه اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که از از نامسلمانی ماست .
Wednesday 24 August 2011, 23:06
10
آقای طاهری ضمن خوش آمد گویی.
به نظر من خیانت همسر، همیشه دلیلش نادرستی شخصیت خانم نیست!

البته منظورم این نیست که مقصر فقظ اقایون هستند و مثل بعضیا که میگن مردا خائن هستند.

و اینکه، متوجه منظور شما از این جمله که " مهریه بالا برای دختر، دختر خانم ها رو لجوج میکنه" نشدم
خوشحال مبشم بیشتر توضیح بدین

53
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خانم ها چه حسی به مردان کچل دارند!! azish 2 428 Thursday 15 January 2015 20:54
آخرین ارسال: aziz65
  5 باور غلطی که جوانان در مورد ازدواج دارند eshgh866 1 148 Thursday 04 December 2014 21:54
آخرین ارسال: misha
  خود ارضایی در دختران elnaz15 3 513 Tuesday 23 September 2014 16:52
آخرین ارسال: کارامل
  هفت اشتباه دختران مجرد در ازدواج sama 3 399 Thursday 18 September 2014 14:53
آخرین ارسال: afshin83
  چرا دختران کمتر تن به ازدواج می دهند؟ misha 0 241 Tuesday 22 July 2014 01:01
آخرین ارسال: misha

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Thursday 05 March 2015, 11:33

X پیشنهاد ویژه
آموزش روشهای علمی افزایش قد
X فروش ویژه