خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
نفر قبلی .... فرد توی آواکسه
amirhossein iljimae200 753 12520
گفتگوی آزاد
admin saye 245 1597
همین الان تو چه فکری هستی؟ (19)
user111 saye 942 20435
جواب نفر قبلی رو بده و از نفر بعدی سئوال کن (45)
گلایه saye 56 448
صندلی داغ با حضور mr.sajad
amirhossein mr.sajad 31 369
ثبت نام دور جدید صندلی داغ
amirhossein sahar.m 74 879
میزگرد (محلی برای بحث و تبادل نظر و تجارب متافیزیک و علوم غریبه )
iljimae200 iljimae200 149 1144
نحوه بستن شال و روسری
elina بانو يار 35 3369
رقص ِ خاطرات ِ سرگردان
user111 mohadese 133 4644
گزیده ای از یک کتاب(3)
mohsenshiri1388 mohsenshiri1388 560 20992
هفت نفرو که بیشترین امتیازو بهت دادن،نام ببر؟!
mohsenshiri1388 mohsenshiri1388 16 722
مشخصات چهره امام زمان که در بحارالانوار ذکر شده
sana بانو يار 1 153
جشن ازدواج سوگلی اواکس مبارک(moonlover)
گلایه m@rzieh 45 667
پیشنهاد و انتقاد
mahya بانو يار 103 5418
آخرین عکسی که با دوربینتون گرفتین
دلوالا sana 80 3286
بسم الله القادر راه رسيدن به سلوك حقيقى
بانو يار بانو يار 0 33
اگه ی غول پیدا شه ک 2تا از ارزوهاتو براورده کنه چین؟؟
leila kian بانو يار 6 258
نامهای جن ها و کارهای انان
سنا بانو يار 42 1806
بازی آنلاین تراوین
mr.sajad mr.sajad 2 1524
شیک ترین مدل شال و روسری های سبز رنگ سال 2017 - 96(2)
user111 گلایه 4 159
گالری عکس مدل های جدید و شیک شال و روسری_2
user111 گلایه 10 517
مدل روسري
mina گلایه 110 3394
با انجام این کارهای کوچک، سال 96 آدم بهتری باشید!
گلایه گلایه 10 73
من عاشـــــق همســـــرم هســــــــتم
sana گلایه 161 5179
از کتبی که خوانده ای،یه لیست بگیر!
mohsenshiri1388 mohsenshiri1388 26 1122
تاپیک درخواست کتاب های علوم غریبه
salman200 sokooo 125 5466
بحث در مورد استفاده از کتابهای علوم غریبه
h_r_k sokooo 114 5511
تاپیک درخواست کتاب های علوم غریبه
salman200 sokooo 116 3948
برون فکنی کالبد اختری (پرواز روح - OBE)
arman9511 مهیار777 23 1245
آموزش بهینه سازی (seo)
sitecode sitecode 0 36
چند قانون در تایپوگرافی برای طراحی سایت در موبایل
sitecode sitecode 0 33
دانلود کتاب کلمات مکنونه $
admin admin 0 41
لیست کتاب های موجود در بخش علوم غریبه و متافیزیک
admin admin 6 14099
دانلود کتاب رویاهای صادقه $
admin admin 0 39
دانلود کتاب تسخیر زهره و آفتاب $
admin admin 0 38
تنظیم ساعت صحیح برای کلیه کاربران انجمن
admin amirhossein 1 65
چگونه وارد خواب دیگران شویم؟
maxzan مهیار777 45 4309
براي عزيز از دست رفته ام ...
sama shahram 119 22334
مرجع دانلود کتاب های علوم غریبه
khoda2006 iljimae200 136 64289
نرم کننده های طبیعی جایگزین مواد نرم کننده شیمیایی
saye saye 5 77

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
علیرضا بیات "نفس بکش"زمان کنونی: Sunday 26 March 2017, 00:00
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: moonlover
پاسخ: 1
بازدید: 126

امتیاز دهید:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علیرضا بیات "نفس بکش"
Monday 21 February 2011, 15:08
ارسال: #1
علیرضا بیات "نفس بکش"
با رونمایی از آلبوم علیرضا بیات؛
«نفس بکش» به بازار آمد

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: صبح دیروزاز آلبوم موسیقی "نفس بکش" باحصضور علیرضا بیات(خواننده)، انوشیروان تقوی(تنظیم کننده) و فرزاد جلالی(کارشناس شرکت پخش الوند) و جمعی از خبرنگاران ، رونمایی شد.در ابتدای این نشست، علیرضا بیات در معرفی آلبوم خود ،و نیز معرفی خود گفت:این آلبوم حاوی ۱۰ قطعه است که ترانه های آن توسط افشین سیاهپوش، حمید رضا نصرالهی، اصغررمضانی،دامون دهقانی و یاحا کاشانی سروده اند.

آهنگسازی این آلبوم را نیز انوشیروان تقوی،میلاد باران و خودم به همراه افشین سیاهپوش و دامون دهقانی انجام داده ایم و تنظیم آن را نیز انوشیروان تقوی و مجید کاشانیان و دامون دهقانی به عهده داشته اند.
وی در خصوص سبک آلبوم خود گفت: سبکی که انتخاب کرده ام پاپ بوده و قطعات انتهابی ، قطعاتی متنوع هستند. سعی کرده ام دراین آلبوم از همه جور آهنگ از اسلو گرفته تا ترنس و ... استفاده کنم.

این خواننده در خصوص دلیل این متنوع بودن قطعات آلبوم خود گفت: به این دلیل که نخواسته ام، مخاطب از شنیدن قطعات یکنواخت خسته و کسل شود. اگر همه تراک ها شبیه به هم باشد، آلبوم برای شنونده خسته کننده خواهد شد. البته این یکی از دلایل است ولی در وهله اول این ترانه است که برایم اولویت دارد. بعداز ترانه ملودی یک قطعه است که اهیت دارد و در وهله آخر ، تنظیم شاخص می شود.

بیات که پیش از این قطعه معروف امام زمان (عج) را در کارنامه خود دارد که با نام "قاصد غروب جمعه" از رسانه هایی مثل رادیو تلویزیون پخش می شد،ادامه داد: این آلبوم ، اولین آلبوم من است که قطعاتی همچون گلايه، من كاملا شادم، نفس بكش، يه نگات، دلم مي‌خواست اما نشد، قاصد غروب جمعه و ... را در خود جای داده است.

من سعی کرده ام همه مضامین ترانه ها یکسان نباشد. چون بعضی از اقشار عاشقانه دوست دارند، بعضی اجتماعی و... اما پیش از همه اینها قدرت ترانه سرا و ترانه وی برایم اولویت دارد.
به اعتقاد من یک ترانه باید حس خوبی را به شنونده خود بدهد.

اين آهنگساز درباره سبکی که برای آلبوم خود در نظر گرفته، گفت: اين آلبوم برای موسيقی پاپ كار شده و سعی كردم كه بخش‌های آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

سپس انوشیروان تقوی که تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده درباره فعالیت های خود گفت: پیش از این آلبوم "قاب خالی" را تولید کردم که هرگز منتشر نشد. در آلبوم علی اصحاب نیز با وی همکاری داشته ام. اخیرا نیز در آلبوم های بابک جهانبخش، رضا صادقی ، مهدی مدرس و... همکاری کرده ام که به زودی راهی بازار موسیقی خواهد شد.

جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي ۸ ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

وی درباره همکاری با بیات گفت: من تعیین کننده تعداد تراک های آلبوم وی نبوده ام ولی در حدمشورت، با ایشان همفکر بودم که تراک های متنوعی را به بازار بفرستیم که طیف مخاطبانمان بیشتر شد.وی ادامه داد:برای این که تعداد مخاطبان بیشتری جذب شوند ، تنوع بیشتری را لحاظ کرده ایم.من نمی گویم این آلبوم شاید مورد پسند تک تک شما قرار بگیردولی ماسعی خود را کرده ایم و من نهایتا از ارائه این آلبوم در چنین سبک وسیاقی راضی هستم.

بیات از استارت آلبوم بعدی خود خبر داد و گفت: در حال حاضر منتظر فید بک آلبوم خود هستم و قصد دارم بیشتری توان را برای اجراهای زنده بگذارم.بیات دربراه ممیزی ترانه ها و قطعات این آلبوم گفت: تنها ممیزی این کار به ترانه ها و اصلاحیه های آن منجر شد.این آلبوم، که این آلبوم آلبومی تلفیقی از سازهای سمپل و زنده است ، صبح روز شنبه وارد بازار موسیقی شد.

فرزاد جلالي مسوول در پایان گفت: اين‌ اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت می ‌كند. آلبوم "نفس بكش" امروز در تيراژ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.وی ادامه داد:آلبوم بعدی که شرکت الوند انتشار آن را به عهده دارد ،آلبومهای بزرگان موسیقی پاپ از خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، رضا صادقی و نیما مسیحا خواهد بود. مدیران الوند از همکاری با همه دوستانی که با آنها همکاری داشته، خوشحال است.از این شرکت تا کنون پخش آلبوم های مهره از هومن سودمند، تیک تیک با صدای احسان حق‌شناس و نیز سریال قهره تلخ را شاهد بوده ایم.

یک حدیث دیگری دارد خدا با بوسه ات
لالبی الا لبت لابوس الا بوسه ات
8
**
هیچ جنسی مثل جنس بوس تو مرغوب نیست..
لالبی الا لبت لا بوس الا بوسه ات
6
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن تصنیف و ترانه های استاد علیرضا افتخاری user111 4 754 Monday 25 January 2016 01:36
آخرین ارسال: user111
  دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار "تبریک"+متن ترانه دایی جان 0 102 Sunday 28 December 2014 11:50
آخرین ارسال: دایی جان
  دانلود آهنگ "روبروی من " از علیرضا تلیسچی + متن ترانه !!! دخترمشرقى 4 157 Saturday 28 June 2014 20:29
آخرین ارسال: دخترمشرقى
  سیمرغ با صدای علیرضا قربانی +دانلود reeraa 1 77 Sunday 26 January 2014 15:05
آخرین ارسال: saye
  دانلود ترانه تو کنار اون خوشی از علیرضا طلیسچی moonlover 0 42 Saturday 25 January 2014 23:47
آخرین ارسال: moonlover

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Sunday 26 March 2017, 00:00