خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
گزیده ای از یک کتاب(3)
mohsenshiri1388 mohsenshiri1388 422 16493
با اخر اسم من یه اسم بنویس(2)
گلایه leila kian 245 2236
جواب نفر قبلی رو بده و از بعدی سوال کن (43)
مونا leila kian 993 7117
گفتگوی آزاد
admin admin 3171 121609
همین الان تو چه فکری هستی؟ (19)
گلایه گلایه 142 1136
رقص ِ خاطرات ِ سرگردان
گلایه mohadese 62 1059
چینی ِنازک تنهایی تو..
گلایه mohadese 299 31423
بحث در مورد استفاده از کتابهای علوم غریبه
h_r_k محمد دامنه1234 80 3447
تاپیک درخواست کتاب های علوم غریبه
salman200 محمد دامنه1234 141 4522
صبح است و .. تب دارم از تــو
گلایه elina 41 1882
شب های اواکسی ...
user elina 881 65891
خدایا اینا هم عروس دومادن+عکس خخخ:)))
niloofar niloofar 10 3380
دانلود کتاب دنیای اسرار آمیز
admin admin 1 75
دانلود کتاب هاله
admin admin 1 73
کتاب میرداماد کبیر در علم حروف
tttaji admin 1 56
کتاب بحر الاسرار تسخیرات و دعوات استخراج موکلین علوی سفلی
tttaji admin 1 58
کتاب داستانهایی از ابلیس و شیطان
tttaji admin 1 29
کتاب کنزالحسین در طلسمات و علوم غریبه
tttaji admin 1 46
کتاب فال نخود و بادام فال نخود به سبک ایرانی و هندی و فالنامه انبیا
tttaji admin 1 31
کتاب خطی مجموعه علوم جفر در علم جفر
tttaji admin 1 36
کتاب کفایت الرمل در علم رمل
tttaji admin 1 33
دانلود کتاب دو شاهکار علوی
tttaji admin 1 33
کتاب انسان در عرف عرفان کتابی از آیت الله حسن زاده آملی
tttaji admin 1 30
کتاب منم علی شرح خطبه البیان شرح خطبه البيان
tttaji admin 1 28
کتاب فال چوب فال چوب به روایت حضرت دانیال
tttaji admin 1 26
نگران تنهايي هاي من نباش رفيق
user mohadese 399 37093
الان داری چه آهنگی گوش میدی ؟
moonlover m@rzieh 300 19935
چشم سوم من
leila kian leila kian 107 848
مشاعره با نام شهرها و کشور ها !
m.z leila kian 998 46260
دوست داشتی با نفر قبلیت چه نسبتی داشته باشی؟
for _girl leila kian 307 21667
اگه امروز تولد نفر قبلیت باشه چی میگیری؟؟؟؟
user leila kian 635 29645
نظرتو راجع به امضای نفر قبلیت بگو.... ( 1 )
sana leila kian 748 45636
اینترنت حجمی حذف می‌ شود
sana m@rzieh 1 54
دانلود کتاب هفتاد و دو دیو در طلسمات و تسخیرات
tttaji alimansori00 2 81
قیمت جهانی نفت افزایش یافت
sana sana 0 38
شاخص بورس ۲۰۰ واحد رشد کرد
sana sana 0 37
اقتصاد دنیا در هفته‌ای که گذشت/ ارزش لیر ترکیه کاهش یافت
sana sana 0 39
تشخیص زمان دقیق بارداری با گوشی هوشمند
sana sana 0 40
درمان بیماری وسواس ظرف تنها چند دقیقه
sana sana 0 36
کشف مداری در مغز که به کاهش استرس کمک می‌کند
sana sana 0 35

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
علیرضا بیات "نفس بکش"زمان کنونی: Saturday 23 July 2016, 21:28
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: moonlover
پاسخ: 1
بازدید: 291

امتیاز دهید:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علیرضا بیات "نفس بکش"
Monday 21 February 2011, 15:08
ارسال: #1
علیرضا بیات "نفس بکش"
با رونمایی از آلبوم علیرضا بیات؛
«نفس بکش» به بازار آمد

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: صبح دیروزاز آلبوم موسیقی "نفس بکش" باحصضور علیرضا بیات(خواننده)، انوشیروان تقوی(تنظیم کننده) و فرزاد جلالی(کارشناس شرکت پخش الوند) و جمعی از خبرنگاران ، رونمایی شد.در ابتدای این نشست، علیرضا بیات در معرفی آلبوم خود ،و نیز معرفی خود گفت:این آلبوم حاوی ۱۰ قطعه است که ترانه های آن توسط افشین سیاهپوش، حمید رضا نصرالهی، اصغررمضانی،دامون دهقانی و یاحا کاشانی سروده اند.

آهنگسازی این آلبوم را نیز انوشیروان تقوی،میلاد باران و خودم به همراه افشین سیاهپوش و دامون دهقانی انجام داده ایم و تنظیم آن را نیز انوشیروان تقوی و مجید کاشانیان و دامون دهقانی به عهده داشته اند.
وی در خصوص سبک آلبوم خود گفت: سبکی که انتخاب کرده ام پاپ بوده و قطعات انتهابی ، قطعاتی متنوع هستند. سعی کرده ام دراین آلبوم از همه جور آهنگ از اسلو گرفته تا ترنس و ... استفاده کنم.

این خواننده در خصوص دلیل این متنوع بودن قطعات آلبوم خود گفت: به این دلیل که نخواسته ام، مخاطب از شنیدن قطعات یکنواخت خسته و کسل شود. اگر همه تراک ها شبیه به هم باشد، آلبوم برای شنونده خسته کننده خواهد شد. البته این یکی از دلایل است ولی در وهله اول این ترانه است که برایم اولویت دارد. بعداز ترانه ملودی یک قطعه است که اهیت دارد و در وهله آخر ، تنظیم شاخص می شود.

بیات که پیش از این قطعه معروف امام زمان (عج) را در کارنامه خود دارد که با نام "قاصد غروب جمعه" از رسانه هایی مثل رادیو تلویزیون پخش می شد،ادامه داد: این آلبوم ، اولین آلبوم من است که قطعاتی همچون گلايه، من كاملا شادم، نفس بكش، يه نگات، دلم مي‌خواست اما نشد، قاصد غروب جمعه و ... را در خود جای داده است.

من سعی کرده ام همه مضامین ترانه ها یکسان نباشد. چون بعضی از اقشار عاشقانه دوست دارند، بعضی اجتماعی و... اما پیش از همه اینها قدرت ترانه سرا و ترانه وی برایم اولویت دارد.
به اعتقاد من یک ترانه باید حس خوبی را به شنونده خود بدهد.

اين آهنگساز درباره سبکی که برای آلبوم خود در نظر گرفته، گفت: اين آلبوم برای موسيقی پاپ كار شده و سعی كردم كه بخش‌های آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

سپس انوشیروان تقوی که تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده درباره فعالیت های خود گفت: پیش از این آلبوم "قاب خالی" را تولید کردم که هرگز منتشر نشد. در آلبوم علی اصحاب نیز با وی همکاری داشته ام. اخیرا نیز در آلبوم های بابک جهانبخش، رضا صادقی ، مهدی مدرس و... همکاری کرده ام که به زودی راهی بازار موسیقی خواهد شد.

جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي ۸ ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

وی درباره همکاری با بیات گفت: من تعیین کننده تعداد تراک های آلبوم وی نبوده ام ولی در حدمشورت، با ایشان همفکر بودم که تراک های متنوعی را به بازار بفرستیم که طیف مخاطبانمان بیشتر شد.وی ادامه داد:برای این که تعداد مخاطبان بیشتری جذب شوند ، تنوع بیشتری را لحاظ کرده ایم.من نمی گویم این آلبوم شاید مورد پسند تک تک شما قرار بگیردولی ماسعی خود را کرده ایم و من نهایتا از ارائه این آلبوم در چنین سبک وسیاقی راضی هستم.

بیات از استارت آلبوم بعدی خود خبر داد و گفت: در حال حاضر منتظر فید بک آلبوم خود هستم و قصد دارم بیشتری توان را برای اجراهای زنده بگذارم.بیات دربراه ممیزی ترانه ها و قطعات این آلبوم گفت: تنها ممیزی این کار به ترانه ها و اصلاحیه های آن منجر شد.این آلبوم، که این آلبوم آلبومی تلفیقی از سازهای سمپل و زنده است ، صبح روز شنبه وارد بازار موسیقی شد.

فرزاد جلالي مسوول در پایان گفت: اين‌ اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت می ‌كند. آلبوم "نفس بكش" امروز در تيراژ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.وی ادامه داد:آلبوم بعدی که شرکت الوند انتشار آن را به عهده دارد ،آلبومهای بزرگان موسیقی پاپ از خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، رضا صادقی و نیما مسیحا خواهد بود. مدیران الوند از همکاری با همه دوستانی که با آنها همکاری داشته، خوشحال است.از این شرکت تا کنون پخش آلبوم های مهره از هومن سودمند، تیک تیک با صدای احسان حق‌شناس و نیز سریال قهره تلخ را شاهد بوده ایم.

یک حدیث دیگری دارد خدا با بوسه ات
لالبی الا لبت لابوس الا بوسه ات
8
**
هیچ جنسی مثل جنس بوس تو مرغوب نیست..
لالبی الا لبت لا بوس الا بوسه ات
6
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن تصنیف و ترانه های استاد علیرضا افتخاری گلایه 4 1,744 Monday 25 January 2016 01:36
آخرین ارسال: گلایه
  دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار "تبریک"+متن ترانه دایی جان 0 565 Sunday 28 December 2014 11:50
آخرین ارسال: دایی جان
  دانلود آهنگ "روبروی من " از علیرضا تلیسچی + متن ترانه !!! دخترمشرقى 4 480 Saturday 28 June 2014 20:29
آخرین ارسال: دخترمشرقى
  سیمرغ با صدای علیرضا قربانی +دانلود reeraa 1 208 Sunday 26 January 2014 15:05
آخرین ارسال: saye
  دانلود ترانه تو کنار اون خوشی از علیرضا طلیسچی moonlover 0 156 Saturday 25 January 2014 23:47
آخرین ارسال: moonlover

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Saturday 23 July 2016, 21:28