خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
عابر پیاده در ساری هدف گلوله قرار گرفت
sana sana 0 1
دستگیری یکی از بزرگترین قاچاقچیان کشور
sana sana 0 1
افزایش تدریجی ۲۰ درصدی دریافتی بازنشستگان
sana sana 0 2
کارت های اعتباری بین المللی ابزاری کارآمد در مبادلات مالی
sana sana 0 2
ایجاد پایگاه اطلاعاتی شناسایی یارانه‌ بگیران
sana sana 0 4
کارمند شهرداری تهران خودش را حلق آویز کرد + جزییات
sana sana 0 4
ارتباط نامشروع زن شوهردار با مردان غریبه
sana sana 0 4
قرار ملاقات مرگبار داماد و پدر زن
sana sana 0 4
سرنوشت شوم دختر جویای کار در تهران
sana sana 0 3
آموزش برون افکنی (خروج روح از بدن) در 1 روز 100 % تضمینی
pars wizard danialadib 4 1312
علوم غریبه
ghasem11 danialadib 3 773
ذکر یونسیه
وحید28 danialadib 8 1450
سلام.من نیاز به راهنمایی دارم
saeid0188 danialadib 8 637
من یه مشکلی دارم.
حسین.q danialadib 20 718
مسابقه بیست سوالی
ashna m@rzieh 699 49894
بحث در مورد استفاده از کتابهای علوم غریبه
h_r_k danialadib 85 4494
دعا و اذکاری برای دیدن عجایب هست؟
itnevis danialadib 8 1382
پسر 13 ساله به خاطر بازی اینترنتی حساب مادرش را خالی کرد
شقایق شقایق 0 13
حمایت از زلزله‌زدگان ایتالیا با خوردن پاستا
شقایق شقایق 0 13
سرقت میلیاردی زن خدمتکار
شقایق شقایق 0 14
الان داری چه آهنگی گوش میدی ؟
moonlover گلایه 322 21926
گفته های داریوش فرهنگ در مراسم وداع با داوود رشيدى
گلایه گلایه 0 14
جمشید مشایخی: داوود استاد من بود
گلایه گلایه 0 13
ازدحام مردم قبل از آغاز مراسم تشییع پیکر داوود رشیدی
گلایه گلایه 0 11
گفتگوی آزاد
admin گلایه 3281 133208
یک پسر به کیمیا علیزاده: با من ازدواج می کنی؟!
sana m@rzieh 1 30
بازداشت کاروان زیمبابوه در المپیک!
sana m@rzieh 3 35
اولین عکس از آیین تشییع داود رشیدی
گلایه گلایه 0 16
1 کشته و 35 مجروح در آتش سوزی بیمارستان رازی تبریز
sana sana 0 15
قیمت طلا، سکه و ارز، یکشنبه ۷ شهریور ۹۵
sana sana 0 18
جزئیات بازداشت یک مسئول ورزشی در ریو !
sana sana 0 21
طراحی سایت ساده: با ساده ترین امکانات، بهترین چیزها را خلق کنید
webcando webcando 0 26
اعلام امادگی برای اجرای طرح بیشترین مقدار بازدید
admin m@rzieh 15 231
تاپیک درخواست کتاب های علوم غریبه
salman200 admin 149 5043
روش عيب يابي كمك فنر خودرو
admin admin 0 21
شخصیت شناسی با بستنی
گلایه گلایه 3 43
تاپیک درخواست کتاب های علوم غریبه
salman200 sadghaskandari 148 5115
شخصیت شناسی از طریق انتخاب کیک
reeraa m@rzieh 5 719
سئو سایت: کپی کردن محتوا ممنوع
misaghlearn misaghlearn 0 27
سئو سایت حرفه ای
misaghlearn misaghlearn 0 28

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
علیرضا بیات "نفس بکش"زمان کنونی: Sunday 28 August 2016, 18:32
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: moonlover
پاسخ: 1
بازدید: 313

امتیاز دهید:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علیرضا بیات "نفس بکش"
Monday 21 February 2011, 15:08
ارسال: #1
علیرضا بیات "نفس بکش"
با رونمایی از آلبوم علیرضا بیات؛
«نفس بکش» به بازار آمد

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: صبح دیروزاز آلبوم موسیقی "نفس بکش" باحصضور علیرضا بیات(خواننده)، انوشیروان تقوی(تنظیم کننده) و فرزاد جلالی(کارشناس شرکت پخش الوند) و جمعی از خبرنگاران ، رونمایی شد.در ابتدای این نشست، علیرضا بیات در معرفی آلبوم خود ،و نیز معرفی خود گفت:این آلبوم حاوی ۱۰ قطعه است که ترانه های آن توسط افشین سیاهپوش، حمید رضا نصرالهی، اصغررمضانی،دامون دهقانی و یاحا کاشانی سروده اند.

آهنگسازی این آلبوم را نیز انوشیروان تقوی،میلاد باران و خودم به همراه افشین سیاهپوش و دامون دهقانی انجام داده ایم و تنظیم آن را نیز انوشیروان تقوی و مجید کاشانیان و دامون دهقانی به عهده داشته اند.
وی در خصوص سبک آلبوم خود گفت: سبکی که انتخاب کرده ام پاپ بوده و قطعات انتهابی ، قطعاتی متنوع هستند. سعی کرده ام دراین آلبوم از همه جور آهنگ از اسلو گرفته تا ترنس و ... استفاده کنم.

این خواننده در خصوص دلیل این متنوع بودن قطعات آلبوم خود گفت: به این دلیل که نخواسته ام، مخاطب از شنیدن قطعات یکنواخت خسته و کسل شود. اگر همه تراک ها شبیه به هم باشد، آلبوم برای شنونده خسته کننده خواهد شد. البته این یکی از دلایل است ولی در وهله اول این ترانه است که برایم اولویت دارد. بعداز ترانه ملودی یک قطعه است که اهیت دارد و در وهله آخر ، تنظیم شاخص می شود.

بیات که پیش از این قطعه معروف امام زمان (عج) را در کارنامه خود دارد که با نام "قاصد غروب جمعه" از رسانه هایی مثل رادیو تلویزیون پخش می شد،ادامه داد: این آلبوم ، اولین آلبوم من است که قطعاتی همچون گلايه، من كاملا شادم، نفس بكش، يه نگات، دلم مي‌خواست اما نشد، قاصد غروب جمعه و ... را در خود جای داده است.

من سعی کرده ام همه مضامین ترانه ها یکسان نباشد. چون بعضی از اقشار عاشقانه دوست دارند، بعضی اجتماعی و... اما پیش از همه اینها قدرت ترانه سرا و ترانه وی برایم اولویت دارد.
به اعتقاد من یک ترانه باید حس خوبی را به شنونده خود بدهد.

اين آهنگساز درباره سبکی که برای آلبوم خود در نظر گرفته، گفت: اين آلبوم برای موسيقی پاپ كار شده و سعی كردم كه بخش‌های آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

سپس انوشیروان تقوی که تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده درباره فعالیت های خود گفت: پیش از این آلبوم "قاب خالی" را تولید کردم که هرگز منتشر نشد. در آلبوم علی اصحاب نیز با وی همکاری داشته ام. اخیرا نیز در آلبوم های بابک جهانبخش، رضا صادقی ، مهدی مدرس و... همکاری کرده ام که به زودی راهی بازار موسیقی خواهد شد.

جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي ۸ ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

وی درباره همکاری با بیات گفت: من تعیین کننده تعداد تراک های آلبوم وی نبوده ام ولی در حدمشورت، با ایشان همفکر بودم که تراک های متنوعی را به بازار بفرستیم که طیف مخاطبانمان بیشتر شد.وی ادامه داد:برای این که تعداد مخاطبان بیشتری جذب شوند ، تنوع بیشتری را لحاظ کرده ایم.من نمی گویم این آلبوم شاید مورد پسند تک تک شما قرار بگیردولی ماسعی خود را کرده ایم و من نهایتا از ارائه این آلبوم در چنین سبک وسیاقی راضی هستم.

بیات از استارت آلبوم بعدی خود خبر داد و گفت: در حال حاضر منتظر فید بک آلبوم خود هستم و قصد دارم بیشتری توان را برای اجراهای زنده بگذارم.بیات دربراه ممیزی ترانه ها و قطعات این آلبوم گفت: تنها ممیزی این کار به ترانه ها و اصلاحیه های آن منجر شد.این آلبوم، که این آلبوم آلبومی تلفیقی از سازهای سمپل و زنده است ، صبح روز شنبه وارد بازار موسیقی شد.

فرزاد جلالي مسوول در پایان گفت: اين‌ اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت می ‌كند. آلبوم "نفس بكش" امروز در تيراژ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.وی ادامه داد:آلبوم بعدی که شرکت الوند انتشار آن را به عهده دارد ،آلبومهای بزرگان موسیقی پاپ از خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، رضا صادقی و نیما مسیحا خواهد بود. مدیران الوند از همکاری با همه دوستانی که با آنها همکاری داشته، خوشحال است.از این شرکت تا کنون پخش آلبوم های مهره از هومن سودمند، تیک تیک با صدای احسان حق‌شناس و نیز سریال قهره تلخ را شاهد بوده ایم.

یک حدیث دیگری دارد خدا با بوسه ات
لالبی الا لبت لابوس الا بوسه ات
8
**
هیچ جنسی مثل جنس بوس تو مرغوب نیست..
لالبی الا لبت لا بوس الا بوسه ات
6
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن تصنیف و ترانه های استاد علیرضا افتخاری گلایه 4 1,910 Monday 25 January 2016 01:36
آخرین ارسال: گلایه
  دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار "تبریک"+متن ترانه دایی جان 0 607 Sunday 28 December 2014 11:50
آخرین ارسال: دایی جان
  دانلود آهنگ "روبروی من " از علیرضا تلیسچی + متن ترانه !!! دخترمشرقى 4 506 Saturday 28 June 2014 20:29
آخرین ارسال: دخترمشرقى
  سیمرغ با صدای علیرضا قربانی +دانلود reeraa 1 218 Sunday 26 January 2014 15:05
آخرین ارسال: saye
  دانلود ترانه تو کنار اون خوشی از علیرضا طلیسچی moonlover 0 165 Saturday 25 January 2014 23:47
آخرین ارسال: moonlover

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Sunday 28 August 2016, 18:32