پسرا چه دخترایی رو دوست دارن؟ (عکس نوشته های جالب)
saye گلایه 39 145
جواب‌نفر قبلی رو بده از نفر بعدی سوال کن (33)
moonlover azish 348 2816
چالِش کتاب
azish azish 3 78
مدل انگشتر نیم بند
elina elina 39 226
توصیه‌هایی برای غذا خوردن بیماران مبتلا به سرطان
گلایه گلایه 0 14
خندونک
غزل niloufarhzn 940 14589
گفتگوی آزاد
admin afshin83 1672 16206
این خانم ها مولتی ویتامین نخورند
گلایه گلایه 0 12
اگه آلزایمر بگیری دوست داری چیرو فراموش کنی ؟
goriz afshin83 69 1691
آمنه: مردم! پشیمانم که اسیدپاش را بخشیدم+تصویر
گلایه گلایه 0 14
قربانی اسیدپاشی اصفهان:اسیدپاش زندگی را از من گرفت+عکس
گلایه helia 1 29
در دوران بارداري از این کارها پرهيز کنيد
گلایه گلایه 0 12
تعرض به زن جوان توسط 2 سارق منزل+تصویر
گلایه kingeston 1 18
نوشابه زودتر از سیگار پیر می کند
گلایه گلایه 0 16
نوشیدنی‌های پیر کننده
گلایه گلایه 0 12
خوردنی‌های شادی‌بخش
گلایه گلایه 0 16
وقتی تشنه نمی شویم!
گلایه گلایه 0 11
«تخم‌شربتی» را درست مصرف کنید
گلایه گلایه 0 11
سرطان مثانه در کمین چه کسانی است؟
گلایه گلایه 0 11
زنان باردار از مصرف داروهای ضدافسردگی جدا خودداری کنند
گلایه گلایه 0 12
من امشب
ali.gh eshgh866 726 25512
گالري خرسهاي عروسكي
moonlover eshgh866 83 3265
دوستت دارم
آهو eshgh866 445 15501
دلنوشته ...
helia eshgh866 899 28448
دلتنگی...
sama eshgh866 289 13285
عشق بی صدا
.elham eshgh866 173 1708
ابیات شروع شده با حرف "ت"
گلایه eshgh866 11 666
دوستان آواکسی هر وقت وارد سایت آواکس شدی یه جمله اینجا بنویس.
rapr eshgh866 640 30472
به نظر خودت الان چه رنگی هستی؟
eshgh866 eshgh866 158 2474
احساسات روزانه(((امروز چه حسی داری؟)))
i_da eshgh866 155 4476
ابیات شروع شده با حرف "الف"
گلایه eshgh866 29 1447
هرکی یه کلمه بگه نفر بعد با اخر حرف کلمه اون یه کلمه بگه (3)
misha eshgh866 33 212
دارم ندارم (2)
گلایه eshgh866 334 1778
دوس دارم (تصاویر طنز)
گلایه گلایه 36 225
اگه یک خودکار داشتی که فقط برای یک کلمه جوهر داشت با او چی مینوشتی
lvlahnaz eshgh866 172 4306
براي نفر قبليت يك شكلک بزار (3)
مونا eshgh866 850 9032
اگه میتونستی یک کلمه را از این دنیا پاک کنی اون یک کلمه چی بود؟؟!!!!!!
youne30 eshgh866 455 17290
اگه نفر قبليت بهت بگه دوست دارم تو جوابشو چی میدی؟ (1)
payam cowboy eshgh866 280 9826
فال روزانه
aria misha 494 22780
اگه نفر قبلی همسایه ی دیوار به دیوارت بشه چیکار میکنی؟(2)
مونا eshgh866 25 613

علیرضا بیات "نفس بکش"زمان کنونی: Thursday 23 October 2014, 01:11
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: moonlover
پاسخ: 1
بازدید: 361
Monday 21 February 2011, 14:08
1
علیرضا بیات "نفس بکش"
با رونمایی از آلبوم علیرضا بیات؛
«نفس بکش» به بازار آمد

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: صبح دیروزاز آلبوم موسیقی "نفس بکش" باحصضور علیرضا بیات(خواننده)، انوشیروان تقوی(تنظیم کننده) و فرزاد جلالی(کارشناس شرکت پخش الوند) و جمعی از خبرنگاران ، رونمایی شد.در ابتدای این نشست، علیرضا بیات در معرفی آلبوم خود ،و نیز معرفی خود گفت:این آلبوم حاوی ۱۰ قطعه است که ترانه های آن توسط افشین سیاهپوش، حمید رضا نصرالهی، اصغررمضانی،دامون دهقانی و یاحا کاشانی سروده اند.

آهنگسازی این آلبوم را نیز انوشیروان تقوی،میلاد باران و خودم به همراه افشین سیاهپوش و دامون دهقانی انجام داده ایم و تنظیم آن را نیز انوشیروان تقوی و مجید کاشانیان و دامون دهقانی به عهده داشته اند.
وی در خصوص سبک آلبوم خود گفت: سبکی که انتخاب کرده ام پاپ بوده و قطعات انتهابی ، قطعاتی متنوع هستند. سعی کرده ام دراین آلبوم از همه جور آهنگ از اسلو گرفته تا ترنس و ... استفاده کنم.

این خواننده در خصوص دلیل این متنوع بودن قطعات آلبوم خود گفت: به این دلیل که نخواسته ام، مخاطب از شنیدن قطعات یکنواخت خسته و کسل شود. اگر همه تراک ها شبیه به هم باشد، آلبوم برای شنونده خسته کننده خواهد شد. البته این یکی از دلایل است ولی در وهله اول این ترانه است که برایم اولویت دارد. بعداز ترانه ملودی یک قطعه است که اهیت دارد و در وهله آخر ، تنظیم شاخص می شود.

بیات که پیش از این قطعه معروف امام زمان (عج) را در کارنامه خود دارد که با نام "قاصد غروب جمعه" از رسانه هایی مثل رادیو تلویزیون پخش می شد،ادامه داد: این آلبوم ، اولین آلبوم من است که قطعاتی همچون گلايه، من كاملا شادم، نفس بكش، يه نگات، دلم مي‌خواست اما نشد، قاصد غروب جمعه و ... را در خود جای داده است.

من سعی کرده ام همه مضامین ترانه ها یکسان نباشد. چون بعضی از اقشار عاشقانه دوست دارند، بعضی اجتماعی و... اما پیش از همه اینها قدرت ترانه سرا و ترانه وی برایم اولویت دارد.
به اعتقاد من یک ترانه باید حس خوبی را به شنونده خود بدهد.

اين آهنگساز درباره سبکی که برای آلبوم خود در نظر گرفته، گفت: اين آلبوم برای موسيقی پاپ كار شده و سعی كردم كه بخش‌های آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

سپس انوشیروان تقوی که تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده درباره فعالیت های خود گفت: پیش از این آلبوم "قاب خالی" را تولید کردم که هرگز منتشر نشد. در آلبوم علی اصحاب نیز با وی همکاری داشته ام. اخیرا نیز در آلبوم های بابک جهانبخش، رضا صادقی ، مهدی مدرس و... همکاری کرده ام که به زودی راهی بازار موسیقی خواهد شد.

جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي ۸ ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

وی درباره همکاری با بیات گفت: من تعیین کننده تعداد تراک های آلبوم وی نبوده ام ولی در حدمشورت، با ایشان همفکر بودم که تراک های متنوعی را به بازار بفرستیم که طیف مخاطبانمان بیشتر شد.وی ادامه داد:برای این که تعداد مخاطبان بیشتری جذب شوند ، تنوع بیشتری را لحاظ کرده ایم.من نمی گویم این آلبوم شاید مورد پسند تک تک شما قرار بگیردولی ماسعی خود را کرده ایم و من نهایتا از ارائه این آلبوم در چنین سبک وسیاقی راضی هستم.

بیات از استارت آلبوم بعدی خود خبر داد و گفت: در حال حاضر منتظر فید بک آلبوم خود هستم و قصد دارم بیشتری توان را برای اجراهای زنده بگذارم.بیات دربراه ممیزی ترانه ها و قطعات این آلبوم گفت: تنها ممیزی این کار به ترانه ها و اصلاحیه های آن منجر شد.این آلبوم، که این آلبوم آلبومی تلفیقی از سازهای سمپل و زنده است ، صبح روز شنبه وارد بازار موسیقی شد.

فرزاد جلالي مسوول در پایان گفت: اين‌ اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت می ‌كند. آلبوم "نفس بكش" امروز در تيراژ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.وی ادامه داد:آلبوم بعدی که شرکت الوند انتشار آن را به عهده دارد ،آلبومهای بزرگان موسیقی پاپ از خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، رضا صادقی و نیما مسیحا خواهد بود. مدیران الوند از همکاری با همه دوستانی که با آنها همکاری داشته، خوشحال است.از این شرکت تا کنون پخش آلبوم های مهره از هومن سودمند، تیک تیک با صدای احسان حق‌شناس و نیز سریال قهره تلخ را شاهد بوده ایم.

امضاء
دلــم " کدیین ِ صدایــت " را می خواهــد46 .. لطــفا 101!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود آهنگ "روبروی من " از علیرضا تلیسچی + متن ترانه !!! دخترمشرقى 4 387 Saturday 28 June 2014 19:29
آخرین ارسال: دخترمشرقى
  سیمرغ با صدای علیرضا قربانی +دانلود afsaneh 1 300 Sunday 26 January 2014 14:05
آخرین ارسال: saye
  دانلود ترانه تو کنار اون خوشی از علیرضا طلیسچی moonlover 0 212 Saturday 25 January 2014 22:47
آخرین ارسال: moonlover
  دانلود دکلمه علیرضا آذر به نام هم مرگ afsaneh 0 450 Saturday 04 January 2014 17:18
آخرین ارسال: afsaneh
  فول آلبوم علیرضا عصار sama 7 698 Tuesday 31 December 2013 21:44
آخرین ارسال: sama

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Thursday 23 October 2014, 01:11

X پیشنهاد ویژه بهار
ست ویژه سارافون و گردنبد به قیمت باور نکردنی 39 هزار تومان
X فروش ویژه
کیف تبلت اسپیکر دار