خوش آمدید , میهمان گرامی! ورود or ثبت نام

تغییر رنگ قالب

بستن
پرافتخارترين جراح مغز دنيا امشب مهمان دورهمی است +عکس
sana sana 2 39
همین الان تو چه فکری هستی؟ (19)
گلایه sana 343 1545
ثبت نام برای مسابقات آشپزی (12)
مونا گلایه 86 1492
مرجع دانلود کتاب های علوم غریبه
khoda2006 اتی59 99 7706
20 دستور غذا با نخود سبز که باید امتحان کنید (1)
گلایه گلایه 2 29
غذاهایی که فقط با تن ماهی می چسبه! (1)
گلایه گلایه 4 40
هویج پلوی اصیلِ شیرازی
گلایه گلایه 0 9
من یک خلاق هستم! (1)
گلایه گلایه 5 50
شعروگرافی (4)
گلایه گلایه 107 478
فسفر سوزی!
گلایه گلایه 17 199
بحث در مورد استفاده از کتابهای علوم غریبه
h_r_k marcot 94 776
نیمکت داغ
moonlover گلایه 646 2380
جواب نفر قبلی رو بده و از نفر بعدی سئوال کن (44)
مونا گلایه 110 748
داری؟نداری؟ (4)
گلایه گلایه 729 1286
اسم های طراحی شده ( دختر _ پسر )
گلایه گلایه 51 1370
اکبر عبدی و مادرش + عکس
sahar.m sahar.m 3 44
گفتگوی آزاد
admin sahar.m 3546 9293
برای فرار از دلتنگی، تا اولین باران صبرکن ( حتما بخونید)
گلایه گلایه 154 830
بوسه
دایی جان گلایه 591 2672
دانلود کتاب الکترونیک مرجان جادو $_$
admin marcot 2 276
مراحل تزیین زیتون و پنیر به شکل پنگوئن
گلایه گلایه 0 15
ایده هایی زیبا برای تزئین حلیم بادمجان و کشک بادمجان
گلایه گلایه 3 104
زیباترین جملات به کسی که دوستش دارید....
مونا مونا 150 526
یه اسم مي گم هرچي ب ذهنت رسيد بگو (2)
مونا مونا 74 218
فال روز متولدین اسفند 9 مهر
مونا مونا 0 20
فال روز متولدین بهمن 9 مهر
مونا مونا 0 22
فال روز متولدین دی 9 مهر
مونا مونا 0 22
فال روز متولدین آذر 9 مهر
مونا مونا 0 25
فال روز متولدین آبان 9 مهر
مونا مونا 0 21
فال روز متولدین مهر 9 مهر
مونا مونا 0 23
فال روز متولدین شهریور 9 مهر
مونا مونا 0 22
فال روز متولدین مرداد 9 مهر
مونا مونا 0 24
فال روز متولدین تیر 9 مهر
مونا مونا 0 22
فال روز متودین خرداد 9 مهر
مونا مونا 0 27
فال روز متولدین اردیبهشت 9 مهر
مونا مونا 0 22
فال روز متولدین فروردین 9 مهر
مونا مونا 0 30
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
مونا مونا 0 32
ته دیگ خور هاش بیاند جلو !!!!!!
sana گلایه 203 1016
یک عصر جمعه با کمی قہوه ..
گلایه گلایه 81 414
بازی با واژه ها
khashaiar گلایه 954 1420

نماد ها
دسترسی سریع به تاپیکهای مهم
تبلیغات
مطالب منتخب
مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
علیرضا بیات "نفس بکش"زمان کنونی: Saturday 01 October 2016, 12:25
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: moonlover
پاسخ: 1
بازدید: 15

امتیاز دهید:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علیرضا بیات "نفس بکش"
Monday 21 February 2011, 14:08
ارسال: #1
علیرضا بیات "نفس بکش"
با رونمایی از آلبوم علیرضا بیات؛
«نفس بکش» به بازار آمد

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: صبح دیروزاز آلبوم موسیقی "نفس بکش" باحصضور علیرضا بیات(خواننده)، انوشیروان تقوی(تنظیم کننده) و فرزاد جلالی(کارشناس شرکت پخش الوند) و جمعی از خبرنگاران ، رونمایی شد.در ابتدای این نشست، علیرضا بیات در معرفی آلبوم خود ،و نیز معرفی خود گفت:این آلبوم حاوی ۱۰ قطعه است که ترانه های آن توسط افشین سیاهپوش، حمید رضا نصرالهی، اصغررمضانی،دامون دهقانی و یاحا کاشانی سروده اند.

آهنگسازی این آلبوم را نیز انوشیروان تقوی،میلاد باران و خودم به همراه افشین سیاهپوش و دامون دهقانی انجام داده ایم و تنظیم آن را نیز انوشیروان تقوی و مجید کاشانیان و دامون دهقانی به عهده داشته اند.
وی در خصوص سبک آلبوم خود گفت: سبکی که انتخاب کرده ام پاپ بوده و قطعات انتهابی ، قطعاتی متنوع هستند. سعی کرده ام دراین آلبوم از همه جور آهنگ از اسلو گرفته تا ترنس و ... استفاده کنم.

این خواننده در خصوص دلیل این متنوع بودن قطعات آلبوم خود گفت: به این دلیل که نخواسته ام، مخاطب از شنیدن قطعات یکنواخت خسته و کسل شود. اگر همه تراک ها شبیه به هم باشد، آلبوم برای شنونده خسته کننده خواهد شد. البته این یکی از دلایل است ولی در وهله اول این ترانه است که برایم اولویت دارد. بعداز ترانه ملودی یک قطعه است که اهیت دارد و در وهله آخر ، تنظیم شاخص می شود.

بیات که پیش از این قطعه معروف امام زمان (عج) را در کارنامه خود دارد که با نام "قاصد غروب جمعه" از رسانه هایی مثل رادیو تلویزیون پخش می شد،ادامه داد: این آلبوم ، اولین آلبوم من است که قطعاتی همچون گلايه، من كاملا شادم، نفس بكش، يه نگات، دلم مي‌خواست اما نشد، قاصد غروب جمعه و ... را در خود جای داده است.

من سعی کرده ام همه مضامین ترانه ها یکسان نباشد. چون بعضی از اقشار عاشقانه دوست دارند، بعضی اجتماعی و... اما پیش از همه اینها قدرت ترانه سرا و ترانه وی برایم اولویت دارد.
به اعتقاد من یک ترانه باید حس خوبی را به شنونده خود بدهد.

اين آهنگساز درباره سبکی که برای آلبوم خود در نظر گرفته، گفت: اين آلبوم برای موسيقی پاپ كار شده و سعی كردم كه بخش‌های آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

سپس انوشیروان تقوی که تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده درباره فعالیت های خود گفت: پیش از این آلبوم "قاب خالی" را تولید کردم که هرگز منتشر نشد. در آلبوم علی اصحاب نیز با وی همکاری داشته ام. اخیرا نیز در آلبوم های بابک جهانبخش، رضا صادقی ، مهدی مدرس و... همکاری کرده ام که به زودی راهی بازار موسیقی خواهد شد.

جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي ۸ ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

وی درباره همکاری با بیات گفت: من تعیین کننده تعداد تراک های آلبوم وی نبوده ام ولی در حدمشورت، با ایشان همفکر بودم که تراک های متنوعی را به بازار بفرستیم که طیف مخاطبانمان بیشتر شد.وی ادامه داد:برای این که تعداد مخاطبان بیشتری جذب شوند ، تنوع بیشتری را لحاظ کرده ایم.من نمی گویم این آلبوم شاید مورد پسند تک تک شما قرار بگیردولی ماسعی خود را کرده ایم و من نهایتا از ارائه این آلبوم در چنین سبک وسیاقی راضی هستم.

بیات از استارت آلبوم بعدی خود خبر داد و گفت: در حال حاضر منتظر فید بک آلبوم خود هستم و قصد دارم بیشتری توان را برای اجراهای زنده بگذارم.بیات دربراه ممیزی ترانه ها و قطعات این آلبوم گفت: تنها ممیزی این کار به ترانه ها و اصلاحیه های آن منجر شد.این آلبوم، که این آلبوم آلبومی تلفیقی از سازهای سمپل و زنده است ، صبح روز شنبه وارد بازار موسیقی شد.

فرزاد جلالي مسوول در پایان گفت: اين‌ اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت می ‌كند. آلبوم "نفس بكش" امروز در تيراژ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.وی ادامه داد:آلبوم بعدی که شرکت الوند انتشار آن را به عهده دارد ،آلبومهای بزرگان موسیقی پاپ از خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، رضا صادقی و نیما مسیحا خواهد بود. مدیران الوند از همکاری با همه دوستانی که با آنها همکاری داشته، خوشحال است.از این شرکت تا کنون پخش آلبوم های مهره از هومن سودمند، تیک تیک با صدای احسان حق‌شناس و نیز سریال قهره تلخ را شاهد بوده ایم.

یک حدیث دیگری دارد خدا با بوسه ات
لالبی الا لبت لابوس الا بوسه ات
8
**
هیچ جنسی مثل جنس بوس تو مرغوب نیست..
لالبی الا لبت لا بوس الا بوسه ات
6
نقل قول

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن تصنیف و ترانه های استاد علیرضا افتخاری گلایه 4 89 Monday 25 January 2016 00:36
آخرین ارسال: گلایه
  دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار "تبریک"+متن ترانه دایی جان 0 14 Sunday 28 December 2014 10:50
آخرین ارسال: دایی جان
  دانلود آهنگ "روبروی من " از علیرضا تلیسچی + متن ترانه !!! دخترمشرقى 4 15 Saturday 28 June 2014 19:29
آخرین ارسال: دخترمشرقى
  سیمرغ با صدای علیرضا قربانی +دانلود reeraa 1 10 Sunday 26 January 2014 14:05
آخرین ارسال: saye
  دانلود ترانه تو کنار اون خوشی از علیرضا طلیسچی moonlover 0 7 Saturday 25 January 2014 22:47
آخرین ارسال: moonlover

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Saturday 01 October 2016, 12:25