گالری عکس آواکس نت
for _girl raha 534 17683
دفاع جالب امیرآقایی از پوشش خود در خارج + عکس
sana m@rzieh 7 91
دانلود ترانه های ریحانا Rihanna همراه با متن +ترجمه + عکس
moonlover moonlover 5 33
گزیده ای از یک کتاب
mohsenshiri1388 tttaji 246 5274
مشاعره (7)
moonlover tttaji 484 3999
♣♣♣ وصف حال یا احساستان را با یک شعر بگید ♣♣♣
moonlover گلایه 5 121
تصاویر منتخب سیاه و سفید
saye saye 3 152
همین الان تو چه فکری هستی؟(12)
مونا saye 23 208
به سوال نفر قبل جواب بده و از نفر بعد سوال کن (29)
مونا saye 691 5119
شخصیت شناسی از روی رنگ مو
sana saye 3 47
سنگ نوشته های عصر تنهایی
elmasso elmasso 13 702
هم فال وهم تماشا
tttaji tttaji 2 35
به بعــضـــيام بايد گفت...
liliyan moonlover 317 5840
بازی با کلمات( یک نقطه)
eshgh866 ایلیا41 432 2719
بازی با کلمات (بی نقطه) (3)
moonlover ایلیا41 15 109
عکس جالب وعجیب: کشیدن دندان یک اوران گوتان
ruzbeh_2008 sana 10 455
رویا تیموریان در حال والیبال بازی کردن +عکس
sana sana 0 26
هرکی یه کلمه بگه نفر بعد با اخر حرف کلمه اون یه کلمه بگه (2)
مونا shayeste21 777 4437
گفتگوی آزاد
admin shayeste21 4508 41732
جدیدترین تصاویر از بچه موش‌های مدرسه موش‌ها 2
sana sana 0 24
« پاتایای تایلند » تغییر کاربری می‌دهد !
sana sana 0 20
«سیمین بهبهانی» درگذشت
afsaneh tttaji 9 195
خندونک
غزل دایی جان 665 7743
حرف های تکراری ما
moonlover دایی جان 346 11944
گاهي وقتها...
moonlover دایی جان 538 18751
یادم باشد....
گلایه دایی جان 76 2121
چند خط برای ...
sama دایی جان 1581 52407
شعروگرافی (2)
moonlover دایی جان 306 4471
بنویسید-خاطرات-دست نوشته
tttaji tttaji 107 7741
او ""مـــــــــرد"" است
دایی جان گلایه 34 1303
الان چه حسی داری ؟؟؟با شکلک نشون بده ...(1)
sana false love 548 9048
اشعار شاعران کهن(مولانا-حافظ-سعدی-نظامی-عطار-....)
tttaji tttaji 83 3776
من عاشـــــق همســـــرم هســــــــتم
sana sana 77 5824
آواتار مخصوص خانوم های آواکس....
user saye 19 623
فال روزانه
aria sana 480 17229
طنزهای تصویری
دایی جان raha 269 8749
عکسهای عاشقانه ی رمانتیک سری جدید
mehdi-63 raha 45 4624
قرار خودکشی دو عاشق و بدقولی مرد جوان
sana sana 0 30
کارت پستال عاشقانه
saeed.z raha 5 323
عکس جدید امین حیایی و پسرش دارا
sana sana 0 32

علیرضا بیات "نفس بکش"زمان کنونی: Wednesday 03 September 2014, 09:05
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moonlover
آخرین ارسال: moonlover
پاسخ: 1
بازدید: 301
Monday 21 February 2011, 15:08
1
علیرضا بیات "نفس بکش"
با رونمایی از آلبوم علیرضا بیات؛
«نفس بکش» به بازار آمد

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: صبح دیروزاز آلبوم موسیقی "نفس بکش" باحصضور علیرضا بیات(خواننده)، انوشیروان تقوی(تنظیم کننده) و فرزاد جلالی(کارشناس شرکت پخش الوند) و جمعی از خبرنگاران ، رونمایی شد.در ابتدای این نشست، علیرضا بیات در معرفی آلبوم خود ،و نیز معرفی خود گفت:این آلبوم حاوی ۱۰ قطعه است که ترانه های آن توسط افشین سیاهپوش، حمید رضا نصرالهی، اصغررمضانی،دامون دهقانی و یاحا کاشانی سروده اند.

آهنگسازی این آلبوم را نیز انوشیروان تقوی،میلاد باران و خودم به همراه افشین سیاهپوش و دامون دهقانی انجام داده ایم و تنظیم آن را نیز انوشیروان تقوی و مجید کاشانیان و دامون دهقانی به عهده داشته اند.
وی در خصوص سبک آلبوم خود گفت: سبکی که انتخاب کرده ام پاپ بوده و قطعات انتهابی ، قطعاتی متنوع هستند. سعی کرده ام دراین آلبوم از همه جور آهنگ از اسلو گرفته تا ترنس و ... استفاده کنم.

این خواننده در خصوص دلیل این متنوع بودن قطعات آلبوم خود گفت: به این دلیل که نخواسته ام، مخاطب از شنیدن قطعات یکنواخت خسته و کسل شود. اگر همه تراک ها شبیه به هم باشد، آلبوم برای شنونده خسته کننده خواهد شد. البته این یکی از دلایل است ولی در وهله اول این ترانه است که برایم اولویت دارد. بعداز ترانه ملودی یک قطعه است که اهیت دارد و در وهله آخر ، تنظیم شاخص می شود.

بیات که پیش از این قطعه معروف امام زمان (عج) را در کارنامه خود دارد که با نام "قاصد غروب جمعه" از رسانه هایی مثل رادیو تلویزیون پخش می شد،ادامه داد: این آلبوم ، اولین آلبوم من است که قطعاتی همچون گلايه، من كاملا شادم، نفس بكش، يه نگات، دلم مي‌خواست اما نشد، قاصد غروب جمعه و ... را در خود جای داده است.

من سعی کرده ام همه مضامین ترانه ها یکسان نباشد. چون بعضی از اقشار عاشقانه دوست دارند، بعضی اجتماعی و... اما پیش از همه اینها قدرت ترانه سرا و ترانه وی برایم اولویت دارد.
به اعتقاد من یک ترانه باید حس خوبی را به شنونده خود بدهد.

اين آهنگساز درباره سبکی که برای آلبوم خود در نظر گرفته، گفت: اين آلبوم برای موسيقی پاپ كار شده و سعی كردم كه بخش‌های آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

سپس انوشیروان تقوی که تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده درباره فعالیت های خود گفت: پیش از این آلبوم "قاب خالی" را تولید کردم که هرگز منتشر نشد. در آلبوم علی اصحاب نیز با وی همکاری داشته ام. اخیرا نیز در آلبوم های بابک جهانبخش، رضا صادقی ، مهدی مدرس و... همکاری کرده ام که به زودی راهی بازار موسیقی خواهد شد.

جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي ۸ ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

وی درباره همکاری با بیات گفت: من تعیین کننده تعداد تراک های آلبوم وی نبوده ام ولی در حدمشورت، با ایشان همفکر بودم که تراک های متنوعی را به بازار بفرستیم که طیف مخاطبانمان بیشتر شد.وی ادامه داد:برای این که تعداد مخاطبان بیشتری جذب شوند ، تنوع بیشتری را لحاظ کرده ایم.من نمی گویم این آلبوم شاید مورد پسند تک تک شما قرار بگیردولی ماسعی خود را کرده ایم و من نهایتا از ارائه این آلبوم در چنین سبک وسیاقی راضی هستم.

بیات از استارت آلبوم بعدی خود خبر داد و گفت: در حال حاضر منتظر فید بک آلبوم خود هستم و قصد دارم بیشتری توان را برای اجراهای زنده بگذارم.بیات دربراه ممیزی ترانه ها و قطعات این آلبوم گفت: تنها ممیزی این کار به ترانه ها و اصلاحیه های آن منجر شد.این آلبوم، که این آلبوم آلبومی تلفیقی از سازهای سمپل و زنده است ، صبح روز شنبه وارد بازار موسیقی شد.

فرزاد جلالي مسوول در پایان گفت: اين‌ اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت می ‌كند. آلبوم "نفس بكش" امروز در تيراژ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.وی ادامه داد:آلبوم بعدی که شرکت الوند انتشار آن را به عهده دارد ،آلبومهای بزرگان موسیقی پاپ از خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، رضا صادقی و نیما مسیحا خواهد بود. مدیران الوند از همکاری با همه دوستانی که با آنها همکاری داشته، خوشحال است.از این شرکت تا کنون پخش آلبوم های مهره از هومن سودمند، تیک تیک با صدای احسان حق‌شناس و نیز سریال قهره تلخ را شاهد بوده ایم.

امضاء
خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من
گرنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ..
به یاد بانوی خلیجی ِ آواکس ؛ رفیق ِ قدیمی و مهربانم 8
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود آهنگ "روبروی من " از علیرضا تلیسچی + متن ترانه !!! دخترمشرقى 4 277 Saturday 28 June 2014 20:29
آخرین ارسال: دخترمشرقى
  سیمرغ با صدای علیرضا قربانی +دانلود afsaneh 1 254 Sunday 26 January 2014 15:05
آخرین ارسال: saye
  دانلود ترانه تو کنار اون خوشی از علیرضا طلیسچی moonlover 0 190 Saturday 25 January 2014 23:47
آخرین ارسال: moonlover
  دانلود دکلمه علیرضا آذر به نام هم مرگ afsaneh 0 381 Saturday 04 January 2014 18:18
آخرین ارسال: afsaneh
  فول آلبوم علیرضا عصار sama 7 566 Tuesday 31 December 2013 22:44
آخرین ارسال: sama

پرش به انجمن:

زمان کنونی: Wednesday 03 September 2014, 09:05

X پیشنهاد ویژه بهار
ست ویژه سارافون و گردنبد به قیمت باور نکردنی 39 هزار تومان
X فروش ویژه
کیف تبلت اسپیکر دار